top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde karanlık dağ ya da tepeye benzeyen bir kabartı. Adeta içiniz sıkılmış kabarmış. Bazı konular netlik kazanmamış ne yapacağınız bilmiyor hangi yöne gideceğinizi kestiremiyorsunuz. Sanki bir kör düğüm var her şey durmuş her şey beklemeye alınmış. Ufacık da olsa bir umut ışığına ihtiyacınız var. Durumlar netlik kazanana kadar önemli kararları erteleyin.

Falda 3 yolunuz var fakat bunların yalnızca biri açık. Biri dışarıdan gelen engellerden dolayı kapalı diğerinin önünde bir erkek. Bir erkek bir işinizin olmasını engelliyor yolunuzu kapatıyor. Ya bir yere gidemiyorsunuz ya da bir işiniz olmuyor. Sanki yolunuzun önüne kocaman bir taş koyulmuş onu geçmeniz mümkün değil ve siz vazgeçiyorsunuz.

Kuzeyde kara bulutlar var. Kuzey yönünden, üst kattan ya da üst rütbeden gelecek olumsuz enerji. Bir şey oralarda tıkanmış bir işe hayır cevabı veriyorlar. Yukarı çıkış, terfi etme ya da kuzeye yolculuk iptal. Fakat onun yerine size başka bir şey sunuluyor ya da "bu olmaz onun yerine şunu al" diyecekler. Sizi başka bir işe ya da başka bir yöne yönlendirecekler.

Yorumlar:

bottom of page