top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda kocaman bir kütle sağa doğru akıp gider gibi duruyor. İçerisinde bir göz sanki üzgün bakışları var kaşları çatık. Bu kütle yaşamınızın merkezinden çıkıp giden ve sizde rahatlamaya yol açacak büyük bir kurtuluşu temsil ediyor. Bir şeyi üzerinizden atıyor ve rahatlıyorsunuz. Büyük bir dertle vedalaşacaksınız fakat bu kütlenin içinde onunla beraber yaşamınızdan çıkıp giden bir erkek gözü var. Erkeğin gözünden alevler yükseliyor içi kan ağlıyor içi yanıyor bir şey yaşamınızdan çıkarken bu erkek de gidiyor.

Bu siyah kütlenin çıkışının ardından beyaz bir çizgi ufukta beliriyor. Sanki kocaman bir şey sizi terk ederken yaşamınızda yeni bir güneş doğuyor yeni bir sayfa açılıyor. Burası sizin için bir milat. Bu kütlenin gidiş yönü kuzey-doğu. O yönde bir yolculuk yapılabilir, bir erkek kuzey doğuya gidiyor olabilir ya da kuzey doğu yönüne gidişle beraber çok büyük bir sorun yaşamınızdan çıkabilir. Bunun tam olarak ne anlama geldiğini yalnızca siz biliyorsunuz.

Kuzey batı istikametinde kocaman bir kıtaya benzeyen sembol aynı zamanda bir insan sureti gibi resmedilmiş falınızın merkezine bakıyor. Oradan gelmek isteyen biri ya da sizi çağıran bir şey olabilir. Belki de bir iş teklifi, davetiye ya da fırsat. Bu kuzey batı ülkesinde sizi bekleyen bir şey var yol sonuna kadar açık. Fakat tüm bunların gerçekleşmesi yaşamınızdaki bir büyük kurtuluştan sonra olacak. Büyük bir dert sizi terk edecek doğuya olan yol kapanacak onun yerine batı yolu açılacak.

Yorumlar:

bottom of page