Kahve falınız:

Kahve falınızda kocaman bir kütle sağa doğru akıp gider gibi duruyor. İçerisinde bir göz sanki üzgün bakışları var kaşları çatık. Bu kütle yaşamınızın merkezinden çıkıp giden ve sizde rahatlamaya yol açacak büyük bir kurtuluşu temsil ediyor. Bir şeyi üzerinizden atıyor ve rahatlıyorsunuz. Büyük bir dertle vedalaşacaksınız fakat bu kütlenin içinde onunla beraber yaşamınızdan çıkıp giden bir erkek gözü var. Erkeğin gözünden alevler yükseliyor içi kan ağlıyor içi yanıyor bir şey yaşamınızdan çıkarken bu erkek de gidiyor.

Bu siyah kütlenin çıkışının ardından beyaz bir çizgi ufukta beliriyor. Sanki kocaman bir şey sizi terk ederken yaşamınızda yeni bir güneş doğuyor yeni bir sayfa açılıyor. Burası sizin için bir milat. Bu kütlenin gidiş yönü kuzey-doğu. O yönde bir yolculuk yapılabilir, bir erkek kuzey doğuya gidiyor olabilir ya da kuzey doğu yönüne gidişle beraber çok büyük bir sorun yaşamınızdan çıkabilir. Bunun tam olarak ne anlama geldiğini yalnızca siz biliyorsunuz.

Kuzey batı istikametinde kocaman bir kıtaya benzeyen sembol aynı zamanda bir insan sureti gibi resmedilmiş falınızın merkezine bakıyor. Oradan gelmek isteyen biri ya da sizi çağıran bir şey olabilir. Belki de bir iş teklifi, davetiye ya da fırsat. Bu kuzey batı ülkesinde sizi bekleyen bir şey var yol sonuna kadar açık. Fakat tüm bunların gerçekleşmesi yaşamınızdaki bir büyük kurtuluştan sonra olacak. Büyük bir dert sizi terk edecek doğuya olan yol kapanacak onun yerine batı yolu açılacak.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.