Kahve falınız:

Kahve falınızda sanki kocaman bir kütle güney doğu istikametine doğru kaymaya ve gömülmeye başlamış. Büyük bir dertten kurtuluyorsunuz, bir şey sizden uzaklaşma sürecine girmiş ya da biri güney doğu istikametine seyahat ediyor ve bu sizde hafifleme yapıyor. Hayırsız olan ve size ağırlık yapan her şey sizden uzaklaşmaya başlamış. Rahatlayın ve arkanıza yaslanın, bir süre sonra hepsi geride kalmış olacak.

Tüm bu karanlığın çökmesiyle birlikte kuzey batı istikametinden doğan bir güneş var. Sanki karanlık geçer geçmez yerini aydınlığa bırakıyor, umut ışığı doğuyor ve her şey güzel olmaya başlıyor. Falınızdaki beyaz aydınlık bölge sanki henüz açılmamış fakat aralanmış bir kapı gibi duruyor. Küçük bir pozitif haber ya da bir kapı aralanacak bu kapıdan içeri girdiğinizde kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde bulacaksınız. Ufacık bir fırsat ya da fikir gibi görünen her şeye bugün dikkatle bakın, bunlar gelecekte büyük tekliflere ya da fırsatlara dönüşecekler.

Kuzey istikametinde uzun uzun sıra çizgiler en sağdaki karanlık fakat en sağdaki kocaman beyaz bir alan. Sanki karanlığa girer gibi olumsuz bir olayla başlayan bir süreçte gittikçe olaylar daha pozitif olmaya başlıyor. Karanlıktan beyaza doğru ilerleniyor ve tüm bu sürecin sonunca kocaman beyaz bir kutu. Bu beyaz alan aslında bir sürecin sonunda size sunulacak büyük bir hediyeyi temsil ediyor. Sonuna kadar sabretmeyi başarırsanız hediyenizi alacaksınız.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.