top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda sanki kocaman bir kütle güney doğu istikametine doğru kaymaya ve gömülmeye başlamış. Büyük bir dertten kurtuluyorsunuz, bir şey sizden uzaklaşma sürecine girmiş ya da biri güney doğu istikametine seyahat ediyor ve bu sizde hafifleme yapıyor. Hayırsız olan ve size ağırlık yapan her şey sizden uzaklaşmaya başlamış. Rahatlayın ve arkanıza yaslanın, bir süre sonra hepsi geride kalmış olacak.

Tüm bu karanlığın çökmesiyle birlikte kuzey batı istikametinden doğan bir güneş var. Sanki karanlık geçer geçmez yerini aydınlığa bırakıyor, umut ışığı doğuyor ve her şey güzel olmaya başlıyor. Falınızdaki beyaz aydınlık bölge sanki henüz açılmamış fakat aralanmış bir kapı gibi duruyor. Küçük bir pozitif haber ya da bir kapı aralanacak bu kapıdan içeri girdiğinizde kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde bulacaksınız. Ufacık bir fırsat ya da fikir gibi görünen her şeye bugün dikkatle bakın, bunlar gelecekte büyük tekliflere ya da fırsatlara dönüşecekler.

Kuzey istikametinde uzun uzun sıra çizgiler en sağdaki karanlık fakat en sağdaki kocaman beyaz bir alan. Sanki karanlığa girer gibi olumsuz bir olayla başlayan bir süreçte gittikçe olaylar daha pozitif olmaya başlıyor. Karanlıktan beyaza doğru ilerleniyor ve tüm bu sürecin sonunca kocaman beyaz bir kutu. Bu beyaz alan aslında bir sürecin sonunda size sunulacak büyük bir hediyeyi temsil ediyor. Sonuna kadar sabretmeyi başarırsanız hediyenizi alacaksınız.

Yorumlar:

bottom of page