Kahve falınız:

Kahve fincanınızın gibi karanlık fakat ileride sizi bu karanlıktan çıkaracak yollar var. Bu yollara ulaşmadan önce sanki gölgeli, karanlık ve engebeli bir alan. Falınız size çıkış yolunun varmasından önce aşmanız gereken engeller olduğunu söylemekte. Fincanın dibi adeta bir çamur gibi sanki çamura bakmışsınız ya da bir bataklığın içinde bocalıyorsunuz. Yine de bu bataklıktan çıkış için yapabileceğiniz bir şeyler var. Çıkış yönünüz: kuzey. Belki bir sıçrayış ya da yukarı doğru harekettir ihtiyacınız olan ya da kim bilir kuzeye bir seyahat tüm sorunların çözümünü getirebilir. Bunun ne anlama geldiğini yalnızca siz bilebilirsiniz.

Kuzeye yönelen bu yollara dikkatle bakarsanız sanki yollar birbirinin ikizi misali benzer. Sanki bir yol kopyalanıp tekrar yapıştırılmış bir diğerinin kopyası kadar benzeri. Bu aslında bir yolun karşınıza iki kez çıkacağını gösterir. Bir şeye iki kez niyetlenme olacak fakat o yöne bir kez hareket edilecek. Yollardan bazılarının çıkış noktalarının üzerinin çizilmiş olması da bu anlamı güçlendiriyor. Bir şeyin üzerini önce çizecek sonra tekrar niyetleneceksiniz.

Kuzey batı istikametinde yarısı belirmiş bir siyah göz. Sanki uzakta yaşamasına rağmen biri sizi izliyor size bakıyor. Bu gözler dolmuş fakat henüz ağlamıyor. Kahve falında gözünü size dikmiş bakan gözler bazen çıplak bakışları değil uzaktan hatta internet üzerinden yapılan bakışları da temsil edebilir. Biri belki de sosyal medya profillerinizi incelemekte ya da uzaktan da olsa sizinle ilgili. Biri sizi belki aramıyor, yazmıyor ama hala düşünüyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.