top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık, bu karanlığın içinde kabarmış bir tepe ya da dağa benzeyen bir sembol var. İçiniz kabarmış sıkılmış bunalmışsınız. Sanki karanlığa hapsolmuş çıkış yolu bulamıyorsunuz. Fakat tüm bu karanlığın içinde gülen bir kadın belirgin. Adeta sizin karanlığınız birinin eğlencesi olmuş. Siz sıkıntıdayken birileri bundan kazanıyor ya da eğleniyor.

Bu karanlıktan sağa ve sola uzanan iki uzantı var. Sanki ya sağdaki ya soldaki, ya doğudaki ya batıdaki olmak üzere yalnızca 2 seçenek var. Biri ya da öteki, bir başka opsiyon yok. Bir tanesini seçeceksiniz. Fakat bu iki seçenekten biri diğerinden daha iyi daha hayırlı. Aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilirseniz hangisinin daha hayırlı olduğunu da anlayacaksınız. Seçiminizi yapın ve bu meseleyi kapatın.

Solda bir erkek sağda bir kadın. Belki de erkek batıda kadın doğuda. Bunlar farklı ülkelerde ya da farklı şehirlerde yaşıyorlar. Bir birilerinden uzaklar fiziksel bir münasebetleri yok aralarında çok uzun mesafe var. Fakat iletişim halindeler sürekli mesajlaşıyor sürekli yazışıyorlar. Biri uçağa binecek diğerinin yanına gidecek fakat bu henüz bir niyet kesinleşmemiş. Ya gidecek ya da gitmeyecek kendisi de bilmiyor.

Yorumlar:

bottom of page