top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam ortasında ağzı açık bir timsah sanki kocaman bir şey yutmak için hamlesini yapmış. Bu yaşamınızın tam merkezinde size doğru gelen bir tehlikeyi ya da bir düşmanı gösterir. Bir şey size doğru hamlesini yapmış ya sizi yok edecek ya da sarsacak. Eğer iş hayatı söz konusu ise bir rakip ya da düşman çok sağlam bir hareket yapacak ve bu sizin dengenizi sarsacak. Ortada sadece 1 hediye var bu hediye ya sizin ya onun olacak.

Sol tarafta ne olduğu tam belli olmayan karanlık bir alan, sanki bir duvara benziyor. Batı yönünden gelecek bir engel ya da kötü haber olabilir. Sanki batıya doğru yapılacak her hamle bir duvara çarpıyor orası kapalı ya da bloke olmuş. Bu sıralarda batıya yapacağınız bir seyahat ya da iş gezisinin iptal olma olasılığı var. Bu koyu renkli alanın içinde başı öne doğru eğilmiş bir erkek. Sanki bir üzüntü ya da hayal kırıklığı var. Batıdaki iş olmamış ya da olmayacak.

Kuzeyde havada uçan bir şey bu ya bir uçak ya da bir kuş size doğru hareket etmiş. Bir yardım ya da misafir geliyor da olabilir. Bir şey henüz size varmamış belki bir haber bir dost ya da hediye eli kulağında, oldu olacak. Onun altında ise sıra sıra ince çizgiler katman halinde fakat bu çizgiler çok silik. Sanki bir şeyin olması mümkün fakat kademe kademe olacak yine de merdivenler çok silik şartlar henüz tam oluşmamış.

Yorumlar:

bottom of page