Kahve falınız:

Kahve falınızın tam ortasında ağzı açık bir timsah sanki kocaman bir şey yutmak için hamlesini yapmış. Bu yaşamınızın tam merkezinde size doğru gelen bir tehlikeyi ya da bir düşmanı gösterir. Bir şey size doğru hamlesini yapmış ya sizi yok edecek ya da sarsacak. Eğer iş hayatı söz konusu ise bir rakip ya da düşman çok sağlam bir hareket yapacak ve bu sizin dengenizi sarsacak. Ortada sadece 1 hediye var bu hediye ya sizin ya onun olacak.

Sol tarafta ne olduğu tam belli olmayan karanlık bir alan, sanki bir duvara benziyor. Batı yönünden gelecek bir engel ya da kötü haber olabilir. Sanki batıya doğru yapılacak her hamle bir duvara çarpıyor orası kapalı ya da bloke olmuş. Bu sıralarda batıya yapacağınız bir seyahat ya da iş gezisinin iptal olma olasılığı var. Bu koyu renkli alanın içinde başı öne doğru eğilmiş bir erkek. Sanki bir üzüntü ya da hayal kırıklığı var. Batıdaki iş olmamış ya da olmayacak.

Kuzeyde havada uçan bir şey bu ya bir uçak ya da bir kuş size doğru hareket etmiş. Bir yardım ya da misafir geliyor da olabilir. Bir şey henüz size varmamış belki bir haber bir dost ya da hediye eli kulağında, oldu olacak. Onun altında ise sıra sıra ince çizgiler katman halinde fakat bu çizgiler çok silik. Sanki bir şeyin olması mümkün fakat kademe kademe olacak yine de merdivenler çok silik şartlar henüz tam oluşmamış.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.