top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinden sola doğru bir kayma var. Bu yaşamınızın merkezinden bir kayma, hedef ya da yön değiştirme olduğu anlamına gelir. Sanki bir şeyi eskisi kadar istemiyor onu bırakıp yerine başka bir şey almak istiyorsunuz. Bu kayma sola yani batı istikametine doğru. Belki de batıya bir yolculuk ya da yöneliş sizin için söz konusu. Bir şeyler sizi batıya sürüklüyor.

Kocaman bir şey tıpkı asansör gibi yukarı çıkmış. Yukarıda dikdörtgen şeklinde bir kütle. Bir şey yaşamınızın merkezinden, sizden uzaklaşmış kuzey batıya hareket etmiş. Bu belki de bir yolcu, sizden ayrılan bir partner de olabilir. Sizden uzaklaşmış artık yaşamınızın merkezinde olmamasına rağmen yine de onun yokluğunu hissediyorsunuz. Bir yerlerde yine de sizde iz bırakmış. Giderken içinizden bir parçayı sökmüş götürmüş.

Falınızda batıya giden yollarınız var fakat bu yollar bir yere kolay varış yolları değil. Birinin içinde büyük kütleler bunlar büyük engelleri temsil ediyor. Yolunuza koyulacak taşlar var gitseniz de zorlu bir yolculuk. Diğer yolun ise başlangıç noktası tam anlamıyla bir kör düğüm. Bir iş daha başlamadan engelleniyor, o iş olmuyor. Ya da bir yola gitmeye niyetlenip vazgeçme söz konusu. Daha başlar başlamaz sona eren bir iş var.

Yorumlar:

bottom of page