top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın dibi karanlık koyu görünüyor. Sorunlarla uğraşıyorsunuz bir işi halletmeye çalışıyorsunuz fakat bu konuda biraz karamsar bir tutum sergiliyorsunuz. Bu karanlığın üstü kuzey istikameti adeta ikiye bölünmüş sağı karanlık solu aydınlık. Yaşamınızda şu anda baskın olan 2 durum var. Biri belki iç açıcı ama diğeri değil. Hala sizi bekleyen çözülmesi gereken çok fazla sorun var.

Kuzeyde bir hanenin içi adeta transparan resmedilmiş içeride yaşanan herşey dışarıdan görünüyor. Bu hanenin çatısı da var. Sınırlar çok net ve keskin bir şekilde çizilmiş. Orada bir şeyler oluyor çok fazla kaos ve karmaşa var. Hemfikir olunması gereken bir mesele fakat bir türlü hemfikir olmuyorlar. Her kafadan bir ses çıkıyor her kes farklı bir istikamete ilerlemek istiyor. Ailede bir reis yok, yönlendiren yok içeride kontrolsüz bir yaşam var.

Bu haneden bir kız ayağını dışarı atmış haneden dışarı çıkıyor. Kız ya evleniyor, ya haneden ayrılıyor ya da iş-eğitim için bir yere gidiyor. Haneye sırtı dönük iki ev arasında kalmış. Belki de bir değişim sürecine yeni girmiş. Fakat onu ileride bir engel bekliyor. Bu engeli aşarsa mutlu olacak aşamazsa geri dönecek. Kız farkında değil ama ayağının altı uçurum çok tehlikeli bir işle karşılaşabilir.

Yorumlar:

bottom of page