top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir çember bu çemberin içinde bir tek taş yüzük var. Fakat yüzüğün üstü örtülmüş adeta siyahlara bürünmüş. Bir nişan atılmış ya da bir hanede evlilik işi iptal olmuş. Bu mesele kapanmış ama sanki izi kalmış hala unutulmamış. Yüzüğün çevresinde bir çember o çemberi de çevreleyen karanlık. Sanki çember içinde çember aşılamayacak dağlar büyük engeller var. Bu fal bu iş artık olmaz diyor. Fakat yine de engeller çok uğraşılırsa aşılabilir de.

Yüzüğü çevreleyen çemberi sıkıştıran 2 kocaman dağ var. Sanki bir işin olmasını 2 büyük ya da önemli kişi engellemiş. Bu dağlar o kadar büyük ki yüzük küçücük bir ayrıntı olarak çemberin içine sıkışmış kalmış. O yüzüğü oradan almak sanki dağları delip almak kadar zor. Belki de bir ilişkiyi onaylamayan 2 kişi var, bir anne baba, veya başkaları. Dağlar her iki taraftan baskı yapmakta. Bir aşk ve ilişki işi bir türlü olmamakta.

Dağların arasından kuzeye giden bir yol var bu yol bir istikamete varıyor mu varmıyor mu belli değil çünkü ucu silinmiş. Bu semboller dilinde hala kararların netlik kazanmadığının işaretidir. Evet, bir yolculuk planı var ya da bir şey yapmak bir amaca ulaşma istiyorsunuz fakat yapıp yapmayacağınız kesin değil. Kararlarınız kesinleşince yolunuz da oluşacak ve çok arzu ettiğiniz o iş olacak.

Yorumlar:

bottom of page