top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık bu karanlığın içinde bir erkek suratı. Sanki yaşamınızı bir erkek karartmış ya da tüm bu sıkıntıların merkezinde bir erkek var. Her şey o kadar kısır döngü haline gelmiş ki dönüyor dolaşıyor kendinizi aynı karanlık merkezde buluyorsunuz. Aslında çıkış yolu var fakat doğrudan değil dolaylı. Çıkış yoluna direk ulaşamıyorsunuz. Öncelikle sizi çıkış yoluna götürecek vesileye ulaşmanız gerekiyor.

Kuzeyde bir karanlık bölge adeta alevler yükselmiş gibi orada bir ateş ve hararet var. Bu karanlığın en tepesinde orayı bölen bir yay ve yayın olduğu yerde nur gibi bir aydınlık. Sanki kuzeyde ya da yukarı istikametinde bir yerde aradığınız bir hediye ya da çok istediğiniz bir şey sizi bekliyor. Bu sizin için çok değerli ve arzu edilen bir şey. Sadece sizi bekliyor, başka birinin asla olmayacak.

Falınızda merkez öyle bir çemberle kuşatılmış ki adeta ablukaya alınmış gibi her yerden her istikametten baskı var. Bir şeyler içinizi sıkıyor sizi daraltıyor. Sağa bakıyorsunuz bir çıkış yolu yok sola bakıyorsunuz yine yok. Sanki hiçbir çıkış yolu yok. Kuzey tamamen karanlık fakat inanmak zor da olsa çıkış yolu bu karanlığın içinde. eğer kuzeyden bir teklif alıyor ya da oradan çağrılıyorsanız bu işe kulak verin.

Yorumlar:

bottom of page