top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezine oturmuş zarf şeklinde bir sembol var. Fakat bu sembol çok karanlık çizilmiş olumsuz bir tema içeriyor. Sanki gelen bir mektup ya da email şu sıralarda tek odak noktanız olmuş hayatınızın tam merkezine oturmuş. Fakat bu zarf yukarıya kuzey istikametine doğru ilerliyor. Yaşanan her neyse yalnızca bir süre daha yaşamınızın odak noktası olacak ve daha sonra her şey geldiği gibi geçecek. Kuzeye bir yolculuk yapmanız olasılığı da var.

Yine kuzeyde bir zirve ve aynı zirveye hem sağdan hem soldan tırmanan iki erkek. Biri diğerinden daha iri ve yükü daha hafif. Diğer erkekse çok ağır bir yük taşıyarak zirveye ilerlemekte. Sanki iki erkek aynı hedefe ulaşmak için uğraşıyor ama birinin işi diğerinden daha zor gibi. En azından o öyle hissediyor. Koskocaman beyaz bir alanı tek başına sırtında taşıyan bu erkek hem daha çok zorlanıyor hem de daha yavaş hareket ediyor.

Falınızdaki mektup sembolünün kuzeye kayıp gittiği yerde nur gibi beyaz bir alan belirmeye başlamış. Sanki yaşamınızdan kayıp giden bir şey aslında sizin için yeni bir kapının aralanmasına sebep olarak gidiyor. Kaybettiğiniz bir şey yüzünden başka bir şey kazanacak ve yeni bir başlangıç yapmış olacaksınız. Hatta bu öyle bir durum ki bu kayba şu anda üzülüyor olsanız bile ileride "iyi ki onu kaybetmişim" diyeceksiniz.

Yorumlar:

bottom of page