Kahve falınız:

Kahve falınızın tam merkezine oturmuş zarf şeklinde bir sembol var. Fakat bu sembol çok karanlık çizilmiş olumsuz bir tema içeriyor. Sanki gelen bir mektup ya da email şu sıralarda tek odak noktanız olmuş hayatınızın tam merkezine oturmuş. Fakat bu zarf yukarıya kuzey istikametine doğru ilerliyor. Yaşanan her neyse yalnızca bir süre daha yaşamınızın odak noktası olacak ve daha sonra her şey geldiği gibi geçecek. Kuzeye bir yolculuk yapmanız olasılığı da var.

Yine kuzeyde bir zirve ve aynı zirveye hem sağdan hem soldan tırmanan iki erkek. Biri diğerinden daha iri ve yükü daha hafif. Diğer erkekse çok ağır bir yük taşıyarak zirveye ilerlemekte. Sanki iki erkek aynı hedefe ulaşmak için uğraşıyor ama birinin işi diğerinden daha zor gibi. En azından o öyle hissediyor. Koskocaman beyaz bir alanı tek başına sırtında taşıyan bu erkek hem daha çok zorlanıyor hem de daha yavaş hareket ediyor.

Falınızdaki mektup sembolünün kuzeye kayıp gittiği yerde nur gibi beyaz bir alan belirmeye başlamış. Sanki yaşamınızdan kayıp giden bir şey aslında sizin için yeni bir kapının aralanmasına sebep olarak gidiyor. Kaybettiğiniz bir şey yüzünden başka bir şey kazanacak ve yeni bir başlangıç yapmış olacaksınız. Hatta bu öyle bir durum ki bu kayba şu anda üzülüyor olsanız bile ileride "iyi ki onu kaybetmişim" diyeceksiniz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.