Kahve falınız:

Kahve falınızda güney yönünde batan bir siyah kütle ve beraberinde kuzeyinden doğan ufukta bir güneş beliriyor. Sanki yaşamınızdan bir şey çıkarken yeni bir şey giriş yapmakta. Karanlık adeta yerini aydınlığa bırakıyor. Yaşamınızdaki tüm olumsuzluklar ve dertler birer birer sizden uzaklaşıyor. Fallarda güneye doğru hareket eden her kütle ve karanlık semboller bazen yaşamınızda size hayrı dokunmayan kişilerin güneye yaptıkları yolculukları da temsil edebilirler.

Kuzey batı yönünden bir çizgi tıpkı bir insanın bir yere ayak basması gibi karanlık bir alanı delerek ayağını basıyor fakat henüz merkeze ulaşmamış. Bu tip semboller genellikle yaşamınıza henüz girmemiş kişi ya da olayları temsil ederler. Bu çizgi kuzey batıdan tam merkeze doğru ilerlemekte. Biri ya da bir şey yolda fakat size varmamış. Yaşamınızdaki tüm olumsuzlukları delip geçer gibi pozitif bir şey yaşamınıza hiç ummadığınız bir anda girecek ve hayatınızın merkezine oturacak.

Sağa doğru kayıp gitmiş bir akıntı var ve bu akıntı bir yerde ikiye ayrılıyor. Bu bir ayrılık çizgisi akıntı ise gözyaşı sembolüdür. Sanki birinden ayrılmış ya da bir şeylerden vazgeçmiş ve göz yaşı dökmüşsünüz. Bu her ne kadar yaşamınızda kapanmış bir sayfa olsa da sizde iz bırakmış. Bu sembolün sol tarafında bu izi tıpkı kara bir leke gibi görebilirsiniz. Bir kayıp vermişsiniz fakat bu kayıptan bir dert almışsınız. Sütten ağzınız yanmış yoğurdu üfleyerek yiyorsunuz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.