top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda güney yönünde batan bir siyah kütle ve beraberinde kuzeyinden doğan ufukta bir güneş beliriyor. Sanki yaşamınızdan bir şey çıkarken yeni bir şey giriş yapmakta. Karanlık adeta yerini aydınlığa bırakıyor. Yaşamınızdaki tüm olumsuzluklar ve dertler birer birer sizden uzaklaşıyor. Fallarda güneye doğru hareket eden her kütle ve karanlık semboller bazen yaşamınızda size hayrı dokunmayan kişilerin güneye yaptıkları yolculukları da temsil edebilirler.

Kuzey batı yönünden bir çizgi tıpkı bir insanın bir yere ayak basması gibi karanlık bir alanı delerek ayağını basıyor fakat henüz merkeze ulaşmamış. Bu tip semboller genellikle yaşamınıza henüz girmemiş kişi ya da olayları temsil ederler. Bu çizgi kuzey batıdan tam merkeze doğru ilerlemekte. Biri ya da bir şey yolda fakat size varmamış. Yaşamınızdaki tüm olumsuzlukları delip geçer gibi pozitif bir şey yaşamınıza hiç ummadığınız bir anda girecek ve hayatınızın merkezine oturacak.

Sağa doğru kayıp gitmiş bir akıntı var ve bu akıntı bir yerde ikiye ayrılıyor. Bu bir ayrılık çizgisi akıntı ise gözyaşı sembolüdür. Sanki birinden ayrılmış ya da bir şeylerden vazgeçmiş ve göz yaşı dökmüşsünüz. Bu her ne kadar yaşamınızda kapanmış bir sayfa olsa da sizde iz bırakmış. Bu sembolün sol tarafında bu izi tıpkı kara bir leke gibi görebilirsiniz. Bir kayıp vermişsiniz fakat bu kayıptan bir dert almışsınız. Sütten ağzınız yanmış yoğurdu üfleyerek yiyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page