Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde siyah bir hapis çemberi var. Bu ve benzeri semboller genellikle negatif enerji çemberleridir ve sizi hapseden tüm olumsuzluklara işaret edebilirler. Yaşamda öyle bir noktada hapsolup kalmışsınız ki hiçbir çıkış yolunun olmadığını hissediyorsunuz. Sizi bulunduğunuz noktadan çıkmaktan alıkoyan biri ya da bir güç var. Fakat bu negatif enerji çemberleri bazen sizin zihniniz ve düşünceleriniz tarafından oluşturulan çemberlerdir. Negatif düşünür ve negatif sonuçlar alırsınız. Bu çemberleri yok etmenin tek yolu negatif düşünmeyi bırakmaktır.

Bu negatif enerji çemberinin sol tarafında tıpkı bir duvara benzeyen kalın bir katman bulunuyor. Bu sizin batı istikametine olan yolculuklarınızın kapalı olduğu ya da batıdan gelen bir engel olduğu anlamına gelebileceği gibi hanede sizi bu yönde ilerlemekten alı koyan bir bireyin varlığına da işaret edebilir. Orada bir negatif enerji kütlesi var. Biri ya da bir şey sizi batı yönünde ilerlemekten alıkoyuyor. Bunun ne olduğu falınızda çok net değil yalnızca siz bilebilirsiniz.

Tüm bu karanlığın kuzeyinde kocaman bir arsa gibi duran içi bomboş beyaz bir alan var. Sanki karanlık bir yaşamın hemen bitişiğinde kendinizi bulacağınız aydınlık bir alan sizi bekliyor fakat çok yakınınızda olmasına rağmen onu göremiyorsunuz. Çok yakıda kuzeyde sizi bekleyen kocaman bir hediye adeta size bakıyor. Bu sıralarda kuzeyden gelecek tüm iş tekliflerine ya da fırsatlara dikkatle bakın. Bunlardan biri sizi içinde bulunduğunuz karanlıktan çıkarabilir.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.