top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde siyah bir hapis çemberi var. Bu ve benzeri semboller genellikle negatif enerji çemberleridir ve sizi hapseden tüm olumsuzluklara işaret edebilirler. Yaşamda öyle bir noktada hapsolup kalmışsınız ki hiçbir çıkış yolunun olmadığını hissediyorsunuz. Sizi bulunduğunuz noktadan çıkmaktan alıkoyan biri ya da bir güç var. Fakat bu negatif enerji çemberleri bazen sizin zihniniz ve düşünceleriniz tarafından oluşturulan çemberlerdir. Negatif düşünür ve negatif sonuçlar alırsınız. Bu çemberleri yok etmenin tek yolu negatif düşünmeyi bırakmaktır.

Bu negatif enerji çemberinin sol tarafında tıpkı bir duvara benzeyen kalın bir katman bulunuyor. Bu sizin batı istikametine olan yolculuklarınızın kapalı olduğu ya da batıdan gelen bir engel olduğu anlamına gelebileceği gibi hanede sizi bu yönde ilerlemekten alı koyan bir bireyin varlığına da işaret edebilir. Orada bir negatif enerji kütlesi var. Biri ya da bir şey sizi batı yönünde ilerlemekten alıkoyuyor. Bunun ne olduğu falınızda çok net değil yalnızca siz bilebilirsiniz.

Tüm bu karanlığın kuzeyinde kocaman bir arsa gibi duran içi bomboş beyaz bir alan var. Sanki karanlık bir yaşamın hemen bitişiğinde kendinizi bulacağınız aydınlık bir alan sizi bekliyor fakat çok yakınınızda olmasına rağmen onu göremiyorsunuz. Çok yakıda kuzeyde sizi bekleyen kocaman bir hediye adeta size bakıyor. Bu sıralarda kuzeyden gelecek tüm iş tekliflerine ya da fırsatlara dikkatle bakın. Bunlardan biri sizi içinde bulunduğunuz karanlıktan çıkarabilir.

Yorumlar:

bottom of page