Kahve falınız:

Kahve falınızın ta merkezinde karanlığın içinde bir göz var. Sanki size bakıyor gözü sizde hep sizi izliyor. Fakat bu bakışlar size pozitif enerji göndermiyor. Belki size sosyal medya hesaplarından ya da uzaklardan bakan biri. Bu kişi sizin iyiliğinizi asla düşünmüyor. Bu gözlerin altında beyaz bir alan tıpkı dökülen göz yaşları gibi. Sanki bu kişi bir şeye üzülmüş içlenmiş hala unutamamış, bu gözlerin sahibi karanlığın içine hapsolmuş hala oradan çıkamıyor.

Falınızın merkezinin kuzeyinde ise tam bir kaos ve karmaşa. Orada bir şeyler oluyor 2 kişi aynı şeyi istiyor fakat yalnızca biri sahibi olacak. Ortada bir nasip ya da hediye var her ikisi de onun peşinde. Her ikisi de aynı derecede avantajlı biri diğerinden üstün değil fakat yine de yalnızca bir kazanan olacak. Diğeri arkasına bakarak hüzünlü bir şekilde gidecek hediyeyi diğerinin almasını izleyecek.

Merkezin doğusunda içi boş beyaz bir dikdörtgen solunda karanlık bir alan sağında ise incecik bir yol. Sanki nur gibi saf bir şey karanlıkla bir yolun tam ortasında kalmış. Bir tarafta kalmak diğer tarafta gitmek. İki seçenek var üçüncü bir seçenek bulunmamakta. Kalmak tercih edilirse çözülmesi gereken sorunlar var gitmek tercih edilirse bu gidişin sonu nereye varıyor bunu falınız bile söylemiyor. Çünkü yolun sonu beyaz bir boşluğa çıkıyor. Semboller dilinde bu henüz geleceğin oluşmadığı ve bazı durumların netlik kazanmadığını gösterir.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.