top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın ta merkezinde karanlığın içinde bir göz var. Sanki size bakıyor gözü sizde hep sizi izliyor. Fakat bu bakışlar size pozitif enerji göndermiyor. Belki size sosyal medya hesaplarından ya da uzaklardan bakan biri. Bu kişi sizin iyiliğinizi asla düşünmüyor. Bu gözlerin altında beyaz bir alan tıpkı dökülen göz yaşları gibi. Sanki bu kişi bir şeye üzülmüş içlenmiş hala unutamamış, bu gözlerin sahibi karanlığın içine hapsolmuş hala oradan çıkamıyor.

Falınızın merkezinin kuzeyinde ise tam bir kaos ve karmaşa. Orada bir şeyler oluyor 2 kişi aynı şeyi istiyor fakat yalnızca biri sahibi olacak. Ortada bir nasip ya da hediye var her ikisi de onun peşinde. Her ikisi de aynı derecede avantajlı biri diğerinden üstün değil fakat yine de yalnızca bir kazanan olacak. Diğeri arkasına bakarak hüzünlü bir şekilde gidecek hediyeyi diğerinin almasını izleyecek.

Merkezin doğusunda içi boş beyaz bir dikdörtgen solunda karanlık bir alan sağında ise incecik bir yol. Sanki nur gibi saf bir şey karanlıkla bir yolun tam ortasında kalmış. Bir tarafta kalmak diğer tarafta gitmek. İki seçenek var üçüncü bir seçenek bulunmamakta. Kalmak tercih edilirse çözülmesi gereken sorunlar var gitmek tercih edilirse bu gidişin sonu nereye varıyor bunu falınız bile söylemiyor. Çünkü yolun sonu beyaz bir boşluğa çıkıyor. Semboller dilinde bu henüz geleceğin oluşmadığı ve bazı durumların netlik kazanmadığını gösterir.

Yorumlar:

bottom of page