Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde çok asimetrik bir şekil bulunmakta. Bu şekil ne merkeze oturmuş ne merkezin dışında. Kahve falı ve semboller dilinde bu arada kalmak ve kararsızlık alametidir. Ne kalıyorsunuz ne gidiyorsunuz, ne o yöne ne de bu yöne hareket etmek konusunda eminsiniz. Ortada arada derede bir yerlerde kalmış ve tüm yaşamı kilitlemişsiniz. Bir tarafınızda bir şey diğer tarafta başka bir şey var. Sanki 2 yaşam arasında bocalıyor ve hiçbirine de tam olarak sahip olamıyorsunuz.

Kahve falında ne üdüğü belirsiz asimetrik ve anlamsız şekiller aynı zamanda plansız ve biçimsiz yaşam tarzı alametleri olarak karşımıza çıkarlar. Falınızda hiçbir yol oluşmamış. Bu yönsüzlük ve amaçsızlık işareti olabilir. Sanki geleceğe dair hiç bir planınız yok ya da yaşamınızı hangi yöne sürüklediğinizi siz bile bilmiyorsunuz. Okyanusta kaybolmuş bir gemi gibisiniz. Kendinizi bulmak istediğiniz yönde değil rüzgar nereye sürüklerse o yönde ilerliyorsunuz.

Merkezdeki bu görüntünün sağına adeta bir bıçak gibi saplanmış, aniden belirmiş aynı zamanda duvarı anımsatan bir çizgi. Bu tip semboller bizi kesin ve net bir şekilde engelleyen her şeyi temsil edebilirler. Doğuya gidişi engelleyen biri ya da aniden beliren bir sorun. Bir şey sizi o yönde ilerlemekten alıkoyuyor size izin vermiyor. Bu sembolün sağı ise tertemiz bir alan adeta bir boşluk. Sanki orada size ait hiç bir şey bulunmuyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.