top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde kocaman bir kütle batı istikametine doğru kayıyor. Kayan bu kütlenin ardından tıpkı doğan bir güneş gibi beyaz bir alan açılmakta. Bu karanlık kütle yaşamınızdan çıkan tüm olumsuz enerjilerin ve size faydası olmayan kişi ya da işlerin temsilcisi. Biri ya batıya yolculuk yaparak yaşamınızdan çıkıyor ya da yaşamınızda size zarar veren her şey birer birer yok olmaya başlıyor.

Sağ tarafta tıpkı bir apartmanın iskeleti atılır gibi kat kat işlenmiş bir sembol. Onun solunda da onun daha küçüğü ya da benzeri. Bu sembol bu güne kadar bir şeyler için çok çalışıp çabaladığınızı sağlam temeller attığınızı gösterir. Bir şeyi adeta ilmek ilmek işlemiş sonuna kadar getirmişsiniz. Fakat yine de tam olarak zirveye ulaşmamışsınız. Soldaki ona benzer sembol ise buna benzer bir işle yine meşgul olduğunuzu gösterir.

Bu iki sembol arasında kalmış kuzeyde beyaz bir kalp var. Bu kalp nereye ait olduğunu bilmiyor gibi adeta boşlukta asılı kalmış. Ya sağa ya da sola hareket edecek. Bu sembol aşk yaşamında bir kararsızlık alameti olabileceği gibi evlenmek ya da evlenmemek arasında kalmaya işaret de edebilir. Sağda ve solda bir ev var hangisine gireceğini bilmez gibi duran bu kalp belki de bir çıkmazın ortasında kalmış bir aşığı temsil ediyor.

Yorumlar:

bottom of page