Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde kabarmış koyu bir birikinti var. Bu sizin içinizin kabardığını ve sıkıldığınızı gösterir. Fakat bu kabartının hemen kuzeyinde beyaz bir çizgi sanki birikinti aşağıya kayıyor gibi bir izlenim verdiriyor. Bir başka deyişle semboller dilinde ışığı görmek anlamına gelen bu işaret aslında sizin için tünelin sonundaki aydınlığın göründüğünü gösterir. Sıkıntılar yavaş yavaş sizi terk etmeye başlamış fakat tamamen bunlardan kurtulmanız zaman alacak.

Sağ tarafta 3 yol aynı uzunlukta sanki aynı yere gidiyorlar. İki tanesi birbiriyle bağlantılı. Bu sembol falcılıkta bir yere gidiş için üç farklı yol, üç farklı yöntem olduğunu gösterir. Fakat falınızdaki bu üç yoldan ikisinin sonu kapalı yalnızca biri açık. Bu kapalı yollar yaşamınızdaki çıkmaz sokakları ve sonuna kadar varıp olmayacak işleri temsil ederler. Açık yollarınız ise sizi başarıya ve zirveye taşıyacak tüm süreçleri gösterirler.

Kuzey yönünde bir kalabalık fakat kalabalık adeta ikiye bölünmüş. Bu yaşamınızdaki gruplaşmaları ya da bireysel farklılıkları gösterir. Bir ortamda gruplaşma ya da farklı yönlerde ilerlemek isteyen bireyler olabilir. Belki de bu bir nevi lider sorunu. Bölünmeler ya da çatlamalar bu sembol görüldüğünde yaşamınızda büyük bir sorun haline gelebilir. Öyle bir ortamdasınız ki insanlar birbirine yardımcı olmuyo adeta kuyusunu kazıyor. Sizin desteklediğiniz lideri diğer grubun üyeleri desteklemiyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.