top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde kabarmış koyu bir birikinti var. Bu sizin içinizin kabardığını ve sıkıldığınızı gösterir. Fakat bu kabartının hemen kuzeyinde beyaz bir çizgi sanki birikinti aşağıya kayıyor gibi bir izlenim verdiriyor. Bir başka deyişle semboller dilinde ışığı görmek anlamına gelen bu işaret aslında sizin için tünelin sonundaki aydınlığın göründüğünü gösterir. Sıkıntılar yavaş yavaş sizi terk etmeye başlamış fakat tamamen bunlardan kurtulmanız zaman alacak.

Sağ tarafta 3 yol aynı uzunlukta sanki aynı yere gidiyorlar. İki tanesi birbiriyle bağlantılı. Bu sembol falcılıkta bir yere gidiş için üç farklı yol, üç farklı yöntem olduğunu gösterir. Fakat falınızdaki bu üç yoldan ikisinin sonu kapalı yalnızca biri açık. Bu kapalı yollar yaşamınızdaki çıkmaz sokakları ve sonuna kadar varıp olmayacak işleri temsil ederler. Açık yollarınız ise sizi başarıya ve zirveye taşıyacak tüm süreçleri gösterirler.

Kuzey yönünde bir kalabalık fakat kalabalık adeta ikiye bölünmüş. Bu yaşamınızdaki gruplaşmaları ya da bireysel farklılıkları gösterir. Bir ortamda gruplaşma ya da farklı yönlerde ilerlemek isteyen bireyler olabilir. Belki de bu bir nevi lider sorunu. Bölünmeler ya da çatlamalar bu sembol görüldüğünde yaşamınızda büyük bir sorun haline gelebilir. Öyle bir ortamdasınız ki insanlar birbirine yardımcı olmuyo adeta kuyusunu kazıyor. Sizin desteklediğiniz lideri diğer grubun üyeleri desteklemiyor.

Yorumlar:

bottom of page