Kahve falınız:

Kahve falınızda kare şeklini anımsatan aynı zamanda kafese benzeyen bir sembol var. Bu genellikle bir yere ya da bir duruma hapsolma işaretçisidir. Öyle bir yaşam tarzında sıkışıp kalmışsınız ki dönüp dolaşıp aynı yere varıyorsunuz. Yaşamınızda değişim bir türlü olmuyor. Ya hep aynı sularda yüzmektesiniz ya da sürekli aynı şeyleri yapıp aynı sonuçları alıyorsunuz. Bu kafesin içinde çok az beyaz bir alan var. Bu beyaz alan aslında sizin hareket alanınızın ne kadar kısıtlı olduğuna ışık tutuyor. Kendinizi küçücük bir dünyanın içine hapsetmiş o dünyanın dışındaki hiç bir şeyden habersiz yaşıyorsunuz.

Bu kafes aynı zamanda koyu renkli ve yaşamınızla ilgili negatif unsurlar içeriyor. Semboller dilinde koyu renkli ve kabarık çizilen her şey negatif enerji yansıtır ve sizin için olumsuz bir durumu temsil eder. Kendiniz için inşa ettiğiniz bu kafes belkide zihinsel enerji boyutunda ve yalnızca düşünceleriniz tarafından kafese alındığınızın işareti de olabilir. Dar bir yaşam alanından çıkamayacağınıza o kadar kendinizi inandırmışsınız ki çıkmayı denemiyorsunuz bile.

Tüm bu karanlığın hemen yanında bembeyaz hiç kirlenmemiş bir alan bulunmakta. Bu aslında yaşanan negatif bir durumun hemen yanı başında çok pozitif bir yaşam olduğunun işaretidir. Fakat bir sebepten dolayı siz bunu görememektesiniz. Ayrıca siyah alanla beyaz alan arasında çok keskin ve kusursuz çizilmiş kalın ve siyah bir tabaka görülüyor. Semboller dilinde bu bir duvardır. Bu duvar daha pozitif bir yaşam sürmekten sizi alıkoyan herkesi ya da her şeyi temsil ediyor olabilir. Belki biri, bazı engeller hatta düşünceleriniz sizi daha pozitif bir yaşam sürmekten alıkıyuyorsa bir an önce bu engelin farkına varmalısınız. Çünkü arzu ettiğiniz yaşam belki de yanı başınızda.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.