top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın dibi kabarmış. Semboller dilinde bu negatif enerji birikmesi ve karamsar düşüncelerin artmasının işaretidir. İçiniz sıkılmış hoşunuza gitmeyen bir şeyler tekrar tekrar aklınıza gelmekte ve ruhunuzu bunaltmakta. Bardak dolmuş taşma noktasına doğru ilerliyor. Fakat tüm bu sıkıntıların geçici olduğunu anlamalı ve her şeyi zamana bırakmalısınız. Zamanla tüm sıkıntılar geçecek ve karanlık yerini aydınlığa bırakacak.

Merkezin tam kuzeyinde bir kaos ve karmaşa var. Sanki yaşam o noktada kör düğüm olmuş ilerleyen her şey durmuş. Aynı fikirde olmayan insanlar var. Biri bir yöne diğerleri başka yöne gitmek istiyor. Lider sorunu var. Ortak bir noktada buluşulmadığı sürece ilerleme durmuş. Bu sorun ya çözülmeli ya da çözülmeli. Aksi taktirde gidilecek hiçbir yön yok. Burası bir çıkmaz sokak.

Falınızın merkezinin uzağında fincanın tepesine doğru bir çember çift çizgiyle sanki yerle gök arasını birbirinden ayırmış gibi çizilmiş. Bu bir üst aşamaya geçmeniz mümkün olduğu fakat aşılması gerekne 2 büyük engel olduğu anlamına gelir. Kahve falı ve semboller dilinde çift çizgiler daima üst üste beliren engellerin ve zorlukların işaretçisidir. Ya terfi edeceksiniz ya da bir üst seviyeye atlayacaksınız fakat 2 engeli aşabilirseniz.

Yorumlar:

bottom of page