top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık bu karanlığın içinde minik bir tepe. Karanlığa gömdüğünüzü sandığınız falan içinizde ukde gibi kalan bir şey var. Bu bir sır, belki de kimseye söylemek istemediğiniz karanlıkta kalmış bir şey. Kimse bilmese de orada öylece duruyor ve iç dünyanızda sizi rahatsız etmeye devam ediyor. Fakat korkmayın, siz ortaya çıkarmadığınız sürece hep üstü kapalı kalacak, kimse tarafından bilinmeyecek.

Falınızın merkezinden kuzeye gidildikçe tıpkı piramitlere benzeyen ve kat kat yükselen bir sembol görülüyor. Bu sembolün içinde merdiveni anımsatan çizgiler. Bunlar gelecekte karşınıza çıkacak olası engelleri temsil ediyor. Her engeli aşmanızda yükünüz biraz daha hafifleyecek ve zirveye giden hızınız artacak. En sonunda zirveye tırmanacaksınız fakat tüm bunlar eğer bu engelleri aşmayı başarırsanız olacak.

Falınızda aynı zamanda hem doğuya hem batıya giden yollar bulunmakta. Bazı seçeneklerin ortasında kalmışsınız. Fakat bu yollardan bazıları net ve keskin çizgilerle çizilmişken bazıları oldukça silik. Silik yollar aklınızda olan fakat kesinleşmemiş planlarınızı gösterir. Bu yollar şimdilik silik fakat kafanızda neyin ne olduğu netlik kazandığınızda yollarınız da oluşacak. Hala bir şeyler netlik kazanmamış ne yapacağınızı biliyorsunuz fakat neyi nasıl yapacağınızı kestiremiyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page