Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık bu karanlığın içinde minik bir tepe. Karanlığa gömdüğünüzü sandığınız falan içinizde ukde gibi kalan bir şey var. Bu bir sır, belki de kimseye söylemek istemediğiniz karanlıkta kalmış bir şey. Kimse bilmese de orada öylece duruyor ve iç dünyanızda sizi rahatsız etmeye devam ediyor. Fakat korkmayın, siz ortaya çıkarmadığınız sürece hep üstü kapalı kalacak, kimse tarafından bilinmeyecek.

Falınızın merkezinden kuzeye gidildikçe tıpkı piramitlere benzeyen ve kat kat yükselen bir sembol görülüyor. Bu sembolün içinde merdiveni anımsatan çizgiler. Bunlar gelecekte karşınıza çıkacak olası engelleri temsil ediyor. Her engeli aşmanızda yükünüz biraz daha hafifleyecek ve zirveye giden hızınız artacak. En sonunda zirveye tırmanacaksınız fakat tüm bunlar eğer bu engelleri aşmayı başarırsanız olacak.

Falınızda aynı zamanda hem doğuya hem batıya giden yollar bulunmakta. Bazı seçeneklerin ortasında kalmışsınız. Fakat bu yollardan bazıları net ve keskin çizgilerle çizilmişken bazıları oldukça silik. Silik yollar aklınızda olan fakat kesinleşmemiş planlarınızı gösterir. Bu yollar şimdilik silik fakat kafanızda neyin ne olduğu netlik kazandığınızda yollarınız da oluşacak. Hala bir şeyler netlik kazanmamış ne yapacağınızı biliyorsunuz fakat neyi nasıl yapacağınızı kestiremiyorsunuz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.