top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda merkezde asimetrik bir şekil ve bu şekli adeta yarmaya çalışır gibi duran bir çatlak var. Kahve falında ve semboller dilinde bir çizgi ayrılık çizgisidir. Fakat tamamlanmamış olmasından dolayı bir ilişkide ya da partnerler arasında çatırdama olduğu anlamına gelir. Yaşamınızın merkezinde bir ayrılık ya da fikir ayrılığı var. Ortak bir çözüm yolu bulunamıyor ya da biriyle yolları ayırma sürecine doğru ilerliyorsunuz.

Falın merkezinin kuzeyinde siyah bir kütleye kapaklanmış ve adeta onu bırakmak istemez gibi duran bir figür. Sanki bir şey kopmuş çatlamış ve aşağı düşmek ve yukarıdaki kitleden ayrışmak üzere. Fakat bunun olmaması için çaba sarfeden biri var. Kahve falı ve semboller dilinde bu kaybetme korkusudur. Bir şeyler sizden ayrılma ya da ayrışma sürecine girmiş ve bir sona yaklaşılmakta. Siz bunu isteseniz de istemeseniz de.

Kuzeyde üç farklı yol her biri farklı bir istikamete gidiyor. Bu yollar kahve falı ve semboller dilinde sizin karşılaşacağınız seçenek ve vermeniz gereken kararlar hakkında bilgi vericidir. Yolların hepsinin çıktığı yer aynı fakat gidiş farklı istikametlerden. Bütün yollar açık, bu da bir engel olmadığını ve arzu ettiğiniz yere farklı yöntem ya da metotlarla da olsa gidebilecek imkanlara sahip olacağınıza işaret eder.

Yorumlar:

bottom of page