top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezine yengece benzeyen bir sembol giriş yapmakta. Bu sizin yaşamınızda yeni bir evreye geçiş anlamına gelir. Yengeç sembolü kahve falı ve semboller dilinde yengeç burcuna mensup kişileri temsil edebileceği gibi aile yaşamını da temsil edebilirler. Bu fal sizin için iki anlamdan birini içeriyor: yengeç burcundan biri yaşamınızda bazı değişimlere yol açıyor ya da ailevi meseleler şu anda odak noktanız olmuş ve her şeyi bir kenara atmış hane içindeki bazı sorunları halletmeye çalışıyorsunuz.

Falınızda aynı zamanda bu yengeci çevreleyen bir hapis sembolü var. Kahve falı ve semboller dilinde hapis genellikle kuşatılmak, çevrelenmek ve çözüm üretememe işaretidir. Mevcut bazı engeller ve koşullardan dolayı şimdilik bir çıkış yolu yok gibi. Ya da bir olayın olması aslında başka bir olayın oluşuna bağlı. Engellerin kalkmasını ve durumun değişmesini beklemekten başka bir çare yok.

Kuzeyde bir tepeye benzeyen alanda zirveye doğru ilerleyen iki kişi var. Semboller dilinde bu bir ortak ya da iş arkadaşı olabileceği gibi aynı hedefe doğru sizinle birlikte ilerleyen bir başka bireyin işareti de olabilir. Bir işe girişmişsiniz ve yüzüp kuyruğuna gelmişsiniz. Sizinle bu yolculukta birlikte olan size destek olan bir ortak ya da biri daha var. Asla pes etmemelisiniz çünkü zirveye oldukça yaklaşmışsınız. Zirveye bir basamak kala bir engelle karşılaşacaksınız, bu engeli aşabilirseniz zirvede size bir ödül verilecek.

Yorumlar:

bottom of page