Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezine yengece benzeyen bir sembol giriş yapmakta. Bu sizin yaşamınızda yeni bir evreye geçiş anlamına gelir. Yengeç sembolü kahve falı ve semboller dilinde yengeç burcuna mensup kişileri temsil edebileceği gibi aile yaşamını da temsil edebilirler. Bu fal sizin için iki anlamdan birini içeriyor: yengeç burcundan biri yaşamınızda bazı değişimlere yol açıyor ya da ailevi meseleler şu anda odak noktanız olmuş ve her şeyi bir kenara atmış hane içindeki bazı sorunları halletmeye çalışıyorsunuz.

Falınızda aynı zamanda bu yengeci çevreleyen bir hapis sembolü var. Kahve falı ve semboller dilinde hapis genellikle kuşatılmak, çevrelenmek ve çözüm üretememe işaretidir. Mevcut bazı engeller ve koşullardan dolayı şimdilik bir çıkış yolu yok gibi. Ya da bir olayın olması aslında başka bir olayın oluşuna bağlı. Engellerin kalkmasını ve durumun değişmesini beklemekten başka bir çare yok.

Kuzeyde bir tepeye benzeyen alanda zirveye doğru ilerleyen iki kişi var. Semboller dilinde bu bir ortak ya da iş arkadaşı olabileceği gibi aynı hedefe doğru sizinle birlikte ilerleyen bir başka bireyin işareti de olabilir. Bir işe girişmişsiniz ve yüzüp kuyruğuna gelmişsiniz. Sizinle bu yolculukta birlikte olan size destek olan bir ortak ya da biri daha var. Asla pes etmemelisiniz çünkü zirveye oldukça yaklaşmışsınız. Zirveye bir basamak kala bir engelle karşılaşacaksınız, bu engeli aşabilirseniz zirvede size bir ödül verilecek.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.