Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık bu karanlığın içinden sanki bir parça zorla alınmış gibi duruyor. Bu sembol yaşamda arzu etmediğiniz halde kaybettiğiniz ve sizde yara açan her şeyin sembolü olabilir. Bir şey sizden ya zorla çekilip alınmış ya da bir şeyi istemeyerek de olsa feda etmek zorunda kalmışsınız. Fakat bu durum sizde o kadar derin bir yara açmış ki her ne kadar unuttuğunuzu sansanız da ara sıra düşünmektesiniz.

Merkezdeki bu karanlığı çevreleyen bir karanlık daha falınızda görülüyor. Sanki çember içinde çembere hapsolmuşsunuz. Bir şey sizi baskılıyor fakat çözüm doğrudan değil dolaylı yollarla gelmeli. Bir başka deyişle bir işin olması için önce başka bir işin hallolması gerekiyor. Sanki kaderde bir kör düğüm var ve her şey o noktada tıkanmış. Beklemeniz gerekiyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen karanlıktan dışarı çıkan bir çok yol belirmiş. Fakat bu yollar karanlığın merkezinden başlamıyor. Semboller dilinde ve falcılıkta bu bir dizi engelin aşılması ve bazı sorunların bertaraf edilmesinden sonra ortaya çıkacak yollar anlamına gelir. Size bir çözüm yolu belirecek fakat hemen değil. Bu çözüm yolunun belirebilmesi için bile bir dizi engeli aşmanız gerekiyor. Karanlığın içindeki objeler insanlar ve harflere benziyor. Sanki karanlıkta bir kargaşa ve kaos var. Her kafadan bir ses çıkıyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.