top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık bu karanlığın içinden sanki bir parça zorla alınmış gibi duruyor. Bu sembol yaşamda arzu etmediğiniz halde kaybettiğiniz ve sizde yara açan her şeyin sembolü olabilir. Bir şey sizden ya zorla çekilip alınmış ya da bir şeyi istemeyerek de olsa feda etmek zorunda kalmışsınız. Fakat bu durum sizde o kadar derin bir yara açmış ki her ne kadar unuttuğunuzu sansanız da ara sıra düşünmektesiniz.

Merkezdeki bu karanlığı çevreleyen bir karanlık daha falınızda görülüyor. Sanki çember içinde çembere hapsolmuşsunuz. Bir şey sizi baskılıyor fakat çözüm doğrudan değil dolaylı yollarla gelmeli. Bir başka deyişle bir işin olması için önce başka bir işin hallolması gerekiyor. Sanki kaderde bir kör düğüm var ve her şey o noktada tıkanmış. Beklemeniz gerekiyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen karanlıktan dışarı çıkan bir çok yol belirmiş. Fakat bu yollar karanlığın merkezinden başlamıyor. Semboller dilinde ve falcılıkta bu bir dizi engelin aşılması ve bazı sorunların bertaraf edilmesinden sonra ortaya çıkacak yollar anlamına gelir. Size bir çözüm yolu belirecek fakat hemen değil. Bu çözüm yolunun belirebilmesi için bile bir dizi engeli aşmanız gerekiyor. Karanlığın içindeki objeler insanlar ve harflere benziyor. Sanki karanlıkta bir kargaşa ve kaos var. Her kafadan bir ses çıkıyor.

Yorumlar:

bottom of page