top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezine kocaman bir kütle iniyor. Semboller dilinde bu yaşamınıza kocaman bir şeyin girmek üzere olduğu anlamına gelir. Yaşamınıza giren her ne ise gelip hayatınızın merkezine oturacak. Bu kimileri için önemli bir zat, bir misafir, bazen evlilik olabileceği gibi bazıları için bir ödül hatta dert bile olabilir. Bekleyip göreceksiniz onu yalnızca yaşamınıza girdiğinde öğeneceksiniz.

Falınızın tam merkezinde ortada tamamlanmasına çok az kalmış bir çember var. Bu döngüsel tamamlanmaya çok az kaldığının işaretidir. Fakat yukarıdan gelen kütle sanki bu çemberi boykot etmek istermiş gibi aşağı inmekte. Bir işinizi tam sonuna getirmişken biri tarafından engellenmesi sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Biten bir okul hatta proje de olabilir. Sabretmeli ve sonuna kadar devam etmelisiniz.

Siyah kütlenin başında bir tacı anımsatan yarım ay şeklinde bir sembol sanki bu büyük kütleyle birlikte falınızın tam merkezine doğru inmekte. Bu sembol falcılıkta peş peşe gelecek olanların işaretidir. bir şey yaşamınıza girer girmez onun yol açtığı bir artçı dalgayla karşılaşacaksınız. Fakat yaşamınıza giren şey iyi mi kötü mü falınız bundan haber vermez. Yalnızca yaşamınızın merkezine vardığında göreceksiniz.

Yorumlar:

bottom of page