Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezi oldukça koyu ve kabarmış. Bu semboller dilinde negatif enerji birikimi demektir. Bardak dolmuş, taşmak üzere. Ufacık bir şey sabrınızı taşırabilir. Bu karanlık aynı zamanda korkularınızı ve yanılsamalarınızı da gösteriyor olabilir. Geçmiş zamandaki kötü deneyimleriniz şimdiki zamanınızı etkilemekte. Buna bir nevi sütten ağzı yanıp yoğurdu üflereyek yemek de denebilir. Geçmişten ders almak güzeldir fakat korkularınızın yaşamınızda negatif enerji olarak sürekli karşınıza çıkmasına izin vermeyin.

Falınızın merkezinin hemen kuzeyinden bir parça sanki kopup gitmiş. Bu sembol kahve falında sizden zorla sökülüp alınan her şeyi ve tüm kayıplarınızı temsil ediyor olabilir. Belki iş yaşamında hatta aşk hayatınızda, bir şeyi kaybederken sanki kendinizden bir parça kaybettiğinizi hissetmişsiniz. Belki bir miktar para kaybı, de kuzeye giden bir yolcu, bu yolculuğun yapılmasını istememişsiniz. Bir başka deyişle falın merkezinden kopan bu kütle sizden giden ve elinizden çıkan her şeyin sembolü olabilir.

Kuzey batıda bir erkek arkasını dönmüş batıyor. Bu erkek yoluna devam etmiş fakat yine aklı geçmişte kalmış. Arkasında bir yol bu yol yarım, yarım kalan bir işin sembolü. Erkeğin ayakları gidiyor fakat zihni hala arkasına bakıyor. Adeta gitmekle kalmak arasında kalmış. Bu eğer bir değişim ve hareket sembolü ise biri bir işe tamam mı devam mı demek konusunda hala emin değil.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.