top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezi oldukça koyu ve kabarmış. Bu semboller dilinde negatif enerji birikimi demektir. Bardak dolmuş, taşmak üzere. Ufacık bir şey sabrınızı taşırabilir. Bu karanlık aynı zamanda korkularınızı ve yanılsamalarınızı da gösteriyor olabilir. Geçmiş zamandaki kötü deneyimleriniz şimdiki zamanınızı etkilemekte. Buna bir nevi sütten ağzı yanıp yoğurdu üflereyek yemek de denebilir. Geçmişten ders almak güzeldir fakat korkularınızın yaşamınızda negatif enerji olarak sürekli karşınıza çıkmasına izin vermeyin.

Falınızın merkezinin hemen kuzeyinden bir parça sanki kopup gitmiş. Bu sembol kahve falında sizden zorla sökülüp alınan her şeyi ve tüm kayıplarınızı temsil ediyor olabilir. Belki iş yaşamında hatta aşk hayatınızda, bir şeyi kaybederken sanki kendinizden bir parça kaybettiğinizi hissetmişsiniz. Belki bir miktar para kaybı, de kuzeye giden bir yolcu, bu yolculuğun yapılmasını istememişsiniz. Bir başka deyişle falın merkezinden kopan bu kütle sizden giden ve elinizden çıkan her şeyin sembolü olabilir.

Kuzey batıda bir erkek arkasını dönmüş batıyor. Bu erkek yoluna devam etmiş fakat yine aklı geçmişte kalmış. Arkasında bir yol bu yol yarım, yarım kalan bir işin sembolü. Erkeğin ayakları gidiyor fakat zihni hala arkasına bakıyor. Adeta gitmekle kalmak arasında kalmış. Bu eğer bir değişim ve hareket sembolü ise biri bir işe tamam mı devam mı demek konusunda hala emin değil.

Yorumlar:

bottom of page