Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde içi boş bir çember ve bu çemberi adeta kuzey batı yönünden engelleyen bir kalkan sembolü bulunuyor. Bu kalkan sembolü genelde engelleyici, baskılayıcı ya da kısıtlayıcı kişi ya da unsurları temsil eder. Bir yolculuğunuz (büyük ihtimalle kuzey ya da batı yönünde) biri tarafından engelleniyor ya da birinin bu yönden size bir şey sunması şu anda mümkün değil. Bu kalkanın içinde V harfine benzeyen bir sembol var. Bu birinin baş harfi ya da isminde belirgin bir harf olabilir.

Bu kalkan aynı zamanda tıpkı üzerinizde dolanan kara bulutlar gibi belirmiş. Bu sıralar neye el atsanız elinizde kalıyor hangi yöne gitmek isterseniz ayaklarınız sizi götürmüyor. Sanki bir şey tüm yolları sizin için tıkıyor ve sürekli size olumsuz bir şeyler gönderiyor. Bu kara bulutları delip geçer gibi belirmiş iki ayak. Sanki yaşamınızda giren 2 kişi ya da iki misafir bazı şeyleri sizin için zorlaştırıyor.

Güneyde ise paramparça olmuş bir sembol. Siyah bir kütle sanki daha önce bir bütün iken dağılmış. Kahve falında ve semboller dilinde bu dağılmış bir yuvanın, iflas etmiş bir şirketin ya da bozulmuş bir birliğin işaretidir. Yaşamınızda size ait olan bir şey düzenini ya da birliğini bozmuş, artık eskisi gibi tek parça değil. Onu tek parça haline getirmek sizin göreviniz. Eğer bu sembolü falınızda gördüyseniz hala sizin tarafınızdan yapılacak bir şeyler olduğunu anlamalısınız.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.