top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde içi boş bir çember ve bu çemberi adeta kuzey batı yönünden engelleyen bir kalkan sembolü bulunuyor. Bu kalkan sembolü genelde engelleyici, baskılayıcı ya da kısıtlayıcı kişi ya da unsurları temsil eder. Bir yolculuğunuz (büyük ihtimalle kuzey ya da batı yönünde) biri tarafından engelleniyor ya da birinin bu yönden size bir şey sunması şu anda mümkün değil. Bu kalkanın içinde V harfine benzeyen bir sembol var. Bu birinin baş harfi ya da isminde belirgin bir harf olabilir.

Bu kalkan aynı zamanda tıpkı üzerinizde dolanan kara bulutlar gibi belirmiş. Bu sıralar neye el atsanız elinizde kalıyor hangi yöne gitmek isterseniz ayaklarınız sizi götürmüyor. Sanki bir şey tüm yolları sizin için tıkıyor ve sürekli size olumsuz bir şeyler gönderiyor. Bu kara bulutları delip geçer gibi belirmiş iki ayak. Sanki yaşamınızda giren 2 kişi ya da iki misafir bazı şeyleri sizin için zorlaştırıyor.

Güneyde ise paramparça olmuş bir sembol. Siyah bir kütle sanki daha önce bir bütün iken dağılmış. Kahve falında ve semboller dilinde bu dağılmış bir yuvanın, iflas etmiş bir şirketin ya da bozulmuş bir birliğin işaretidir. Yaşamınızda size ait olan bir şey düzenini ya da birliğini bozmuş, artık eskisi gibi tek parça değil. Onu tek parça haline getirmek sizin göreviniz. Eğer bu sembolü falınızda gördüyseniz hala sizin tarafınızdan yapılacak bir şeyler olduğunu anlamalısınız.

Yorumlar:

bottom of page