Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde bir zifiri karanlık ve bu karanlığın içinde yalnızca bir çizgi görünüyor. Kahve falı ve semboller dilinde karanlık hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığının ve bazı konularda net görüşünüz olmadığının işaretidir. Bu karanlığın içindeki çizgi ise çok az bilgiye sahip olduğunuzu gösterir. Şu anda yaşamınızla ilgili çok büyük kararları vermenin zamanı değil. Daha fazla bilgiye, daha fazla materyale ihtiyacınız var.

Bu karanlığın içinden sanki size bir çıkış yolu gibi sunulan bir yol adeta yukarı kuzey istikametine doğru gitmekte. Falda karşımıza çıkan yollar düşüncelerimizin açıklığı, planlarımızı ve artık istikametin belirlendiğini gösterir. Nereye gideceğinizi ve ne istediğinizi biliyorsunuz fakat nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Adeta karanlıkta ışıksız kalmış ve önünüzü göremiyorsunuz.

Falınız aynı zamanda çok fazla kirli ve karışık sembollerle dolu. Bu yaşamınızda çok sayıda bitirilmemiş iş olduğu anlamına gelir. Sanki düzensiz ya da plansız bir yaşam sürmektesiniz. Bu sembol aynı zamanda kendinizi ihmal ettiğiniz ve kendiniz için yapabileceğiniz çok şeyiniz olduğu anlamına gelebilir. Kahve falındaki her leke aslında bir negatif enerji tohumudur. Bu semboller bazen yaşam yolculuğunuzda elinizden kaçırdıklarınızı ya da ektiğiniz negatif düşünce tohumlarını sembolize ederler.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.