top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir zifiri karanlık ve bu karanlığın içinde yalnızca bir çizgi görünüyor. Kahve falı ve semboller dilinde karanlık hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığının ve bazı konularda net görüşünüz olmadığının işaretidir. Bu karanlığın içindeki çizgi ise çok az bilgiye sahip olduğunuzu gösterir. Şu anda yaşamınızla ilgili çok büyük kararları vermenin zamanı değil. Daha fazla bilgiye, daha fazla materyale ihtiyacınız var.

Bu karanlığın içinden sanki size bir çıkış yolu gibi sunulan bir yol adeta yukarı kuzey istikametine doğru gitmekte. Falda karşımıza çıkan yollar düşüncelerimizin açıklığı, planlarımızı ve artık istikametin belirlendiğini gösterir. Nereye gideceğinizi ve ne istediğinizi biliyorsunuz fakat nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Adeta karanlıkta ışıksız kalmış ve önünüzü göremiyorsunuz.

Falınız aynı zamanda çok fazla kirli ve karışık sembollerle dolu. Bu yaşamınızda çok sayıda bitirilmemiş iş olduğu anlamına gelir. Sanki düzensiz ya da plansız bir yaşam sürmektesiniz. Bu sembol aynı zamanda kendinizi ihmal ettiğiniz ve kendiniz için yapabileceğiniz çok şeyiniz olduğu anlamına gelebilir. Kahve falındaki her leke aslında bir negatif enerji tohumudur. Bu semboller bazen yaşam yolculuğunuzda elinizden kaçırdıklarınızı ya da ektiğiniz negatif düşünce tohumlarını sembolize ederler.

Yorumlar:

bottom of page