top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinde yeni şekillenmeye başlayan bir cenin belirmiş. Her ne kadar semboller dilinde cenin her zaman haneden birinin hamilelik haberi anlamına gelse de her zamanın böyle değildir. Bazen yeni oluşan düşünce tohumları, fikirler hatta yeni kurulacak şirketler ya da projeler hakkında da bilgi getirir. bir başka deyişle, falında cenini gören yaşamında yepyeni bir şeylerin oluşum sürecine girdiğini bilmelidir.

Falınız sadece bir yöne odaklanmış her şey o tarafa akıp gidiyor gibi. diğer alanlar bembeyaz ve tertemiz. Bu sizin yaşamınızı tek noktaya odakladığınızı ve her şeyin o yönde sürüklendiğini gösterir. Orada sizin için karanlık var ya da en azından siz her şeyi karanlık algılıyorsunuz. Oysaki falınızdaki bembeyaz alanlar size hala o kadar çok keşfedilecek şey sunuyor ki siz o taraflara bakmıyorsunuz bile. Yalnızca karanlığa ve sorunlara odaklanmışsınız.

Falınızın kuzey batısında kaos ve karmaşa işaretleri olan bazı semboller var. Kişiler, harfler ve neye benzediği belli olmayan semboller. Bunlar şu anda dikkatinizi yoğunlaştırdığınız ufak tefek işleri ve düşünceleri temsil eder. Yaşamınızda yalnızca bir alanda aktivite olmakta. O alanın dışındaki her şey adeta beklemeye alınmış ve hiç bir şekilde dikkatinizi diğer taraflara yoğunlaştırmıyorsunuz. Kocaman bir kütle falın merkezini terk edip kuzey batıya gidiyor. Belki de her şeyinizi yanınıza almış tıpkı bu kütle gibi tek bir istikamete doğru ilerliyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page