Kahve falınız:

Kahve falınızın tam merkezinde yeni şekillenmeye başlayan bir cenin belirmiş. Her ne kadar semboller dilinde cenin her zaman haneden birinin hamilelik haberi anlamına gelse de her zamanın böyle değildir. Bazen yeni oluşan düşünce tohumları, fikirler hatta yeni kurulacak şirketler ya da projeler hakkında da bilgi getirir. bir başka deyişle, falında cenini gören yaşamında yepyeni bir şeylerin oluşum sürecine girdiğini bilmelidir.

Falınız sadece bir yöne odaklanmış her şey o tarafa akıp gidiyor gibi. diğer alanlar bembeyaz ve tertemiz. Bu sizin yaşamınızı tek noktaya odakladığınızı ve her şeyin o yönde sürüklendiğini gösterir. Orada sizin için karanlık var ya da en azından siz her şeyi karanlık algılıyorsunuz. Oysaki falınızdaki bembeyaz alanlar size hala o kadar çok keşfedilecek şey sunuyor ki siz o taraflara bakmıyorsunuz bile. Yalnızca karanlığa ve sorunlara odaklanmışsınız.

Falınızın kuzey batısında kaos ve karmaşa işaretleri olan bazı semboller var. Kişiler, harfler ve neye benzediği belli olmayan semboller. Bunlar şu anda dikkatinizi yoğunlaştırdığınız ufak tefek işleri ve düşünceleri temsil eder. Yaşamınızda yalnızca bir alanda aktivite olmakta. O alanın dışındaki her şey adeta beklemeye alınmış ve hiç bir şekilde dikkatinizi diğer taraflara yoğunlaştırmıyorsunuz. Kocaman bir kütle falın merkezini terk edip kuzey batıya gidiyor. Belki de her şeyinizi yanınıza almış tıpkı bu kütle gibi tek bir istikamete doğru ilerliyorsunuz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.