Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık ve bu karanlığı çevreleyen semboller var. Bu gerek şimdi gerek geçmiş zamandan kaynaklanan bazı korku ve endişelerin hala yaşamınızda hüküm sürdüğü anlamına gelir. Bazı derin korkular ve endişeler serbest bırakılmalı ve bugünü negatif etkilemeleri engellenmelidir. Geçmişte yaşadığınız acı tecrübelerden dolayı sütten ağzınız yanıp yoğurdu üfleyerek yemek istiyor olabilirsiniz. Fakat korkularınızı abartmayın.

Kuzey doğu istikametinde V şekline benzeyen bir üçgen ve bu üçgenin çevresinde kaos ve karambole benzeyen bazı işaretler var. Bunlar yaşamda bir kör düğüm noktasına varmanın işaretidir. Üçgenler semboller dilinde her ne kadar "üç kişiyi ilgilendiren durum" işaretleri olsa da bazen çok arzu edilen bir şeyin simgesi olabilirler. Ortada bir hediye var ve herkes onun peşinde. Kimse paylaşmak istemiyor, herkes onu bir bütün olarak istiyor.

Tüm bunların yanı sıra falınız çok dağınık ve adeta hiçbir yöne ilerlemiyor. Bu zihnin dağınıklığı ve odaklanma sorunu anlamına gelebileceği gibi yaşamınızda organize etmeniz gereken çok fazla şey olduğu konusunda bir uyarı da olabilir. Falınızda bir tane bile bir yol yok. Bu istikametsiz yaşam göstergesidir. Yolların oluşabilmesi için öncelikle yaşamınızda bir temizlik yapmaya ihtiyacınız var. Artık size hizmet etmeyen şeyleri hayatınızdan çıkarın ki yeni gelenlere yer açılsın.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.