top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir karanlık ve bu karanlığı çevreleyen semboller var. Bu gerek şimdi gerek geçmiş zamandan kaynaklanan bazı korku ve endişelerin hala yaşamınızda hüküm sürdüğü anlamına gelir. Bazı derin korkular ve endişeler serbest bırakılmalı ve bugünü negatif etkilemeleri engellenmelidir. Geçmişte yaşadığınız acı tecrübelerden dolayı sütten ağzınız yanıp yoğurdu üfleyerek yemek istiyor olabilirsiniz. Fakat korkularınızı abartmayın.

Kuzey doğu istikametinde V şekline benzeyen bir üçgen ve bu üçgenin çevresinde kaos ve karambole benzeyen bazı işaretler var. Bunlar yaşamda bir kör düğüm noktasına varmanın işaretidir. Üçgenler semboller dilinde her ne kadar "üç kişiyi ilgilendiren durum" işaretleri olsa da bazen çok arzu edilen bir şeyin simgesi olabilirler. Ortada bir hediye var ve herkes onun peşinde. Kimse paylaşmak istemiyor, herkes onu bir bütün olarak istiyor.

Tüm bunların yanı sıra falınız çok dağınık ve adeta hiçbir yöne ilerlemiyor. Bu zihnin dağınıklığı ve odaklanma sorunu anlamına gelebileceği gibi yaşamınızda organize etmeniz gereken çok fazla şey olduğu konusunda bir uyarı da olabilir. Falınızda bir tane bile bir yol yok. Bu istikametsiz yaşam göstergesidir. Yolların oluşabilmesi için öncelikle yaşamınızda bir temizlik yapmaya ihtiyacınız var. Artık size hizmet etmeyen şeyleri hayatınızdan çıkarın ki yeni gelenlere yer açılsın.

Yorumlar:

bottom of page