Kahve falınız:

Kahve falınızın merkezinin hemen yanında çok muazzam inci gibi resmedilmiş bir şey var. Tüm koyu renkli ve kabarık semboller gibi bu da bir negatif enerji işareti. Fakat bu aynı zamanda yaşamınıza girecek çok güzel bir şeyin sembolü. Bir şey yaşamınızdan çıkıyor ve belki bu sizi hüzünlendiriyor. Fakat kaybettiğiniz şey aslında yaşamınıza daha güzel bir şeyin girmesi için sizi ter etmekte. Neyle vedalaşıyor olursanız olun asla üzülmeyin, daha iyisine kavuşacaksınız.

Falınızda aynı zamanda bir yumurta ya da döllenme sembolü var. Bu genellikle bir hamilelik işareti olsa da herkes için hamilelik anlamına gelmeyebilir. Kahve falı ve semboller dilindeki hamilelik genellikle yeni bir oluşum, bir başlangıç noktası ya da bir fikir ya da projenin şekilleneceği müjdesidir. Bir başka deyişle, bir şeyler yaşamınızda oluşmaya ve şekillenmeye başlamış. Bu eğer bir bebek değilse sizin için çok değerli başka bir şey.

Bu yuvarlağın hemen solunda tıpkı bir trenin vagonları gibi sıra sıra dizilmiş odacıklar var. Semboller dilinde bunlar yaşamda sizin için açılacak fırsat kapıları sembolüdür. Bir kapı açılacak, bu kapıdan içeri girecek ve karşınızda yeni bir kapı bulacaksınız. O kapıdan da geçeceksiniz ve yeni bir kapı. bir bakmışsınız bambaşka bir yerdesiniz. Hiç ummadığınız gelişmeler olacak fakat her şey şimdikinden daha güzel olacak.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.