top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinin hemen yanında çok muazzam inci gibi resmedilmiş bir şey var. Tüm koyu renkli ve kabarık semboller gibi bu da bir negatif enerji işareti. Fakat bu aynı zamanda yaşamınıza girecek çok güzel bir şeyin sembolü. Bir şey yaşamınızdan çıkıyor ve belki bu sizi hüzünlendiriyor. Fakat kaybettiğiniz şey aslında yaşamınıza daha güzel bir şeyin girmesi için sizi ter etmekte. Neyle vedalaşıyor olursanız olun asla üzülmeyin, daha iyisine kavuşacaksınız.

Falınızda aynı zamanda bir yumurta ya da döllenme sembolü var. Bu genellikle bir hamilelik işareti olsa da herkes için hamilelik anlamına gelmeyebilir. Kahve falı ve semboller dilindeki hamilelik genellikle yeni bir oluşum, bir başlangıç noktası ya da bir fikir ya da projenin şekilleneceği müjdesidir. Bir başka deyişle, bir şeyler yaşamınızda oluşmaya ve şekillenmeye başlamış. Bu eğer bir bebek değilse sizin için çok değerli başka bir şey.

Bu yuvarlağın hemen solunda tıpkı bir trenin vagonları gibi sıra sıra dizilmiş odacıklar var. Semboller dilinde bunlar yaşamda sizin için açılacak fırsat kapıları sembolüdür. Bir kapı açılacak, bu kapıdan içeri girecek ve karşınızda yeni bir kapı bulacaksınız. O kapıdan da geçeceksiniz ve yeni bir kapı. bir bakmışsınız bambaşka bir yerdesiniz. Hiç ummadığınız gelişmeler olacak fakat her şey şimdikinden daha güzel olacak.

Yorumlar:

bottom of page