top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde karanlık ve bu karanlığın içinde dağlar tepeler bulunuyor. Bu sizin korkularınızın ve yaşamınızdaki bilinmeyenlerin temsilcisidir. Belki de bir yerde güvende hissetmiyorsunuz ya da yaşamınızın merkezinde sizi derinden rahatsız eden ya da sizi üzen bir şeyler var. Aynı zamanda bir şeyin iç yüzünü tam olarak anlayamıyorsunuz. Kafanızda soru işaretleri var.

Falınızın merkezinin hemen kuzeyinde aleve benzeyen bir sembol belirmiş. Semboller dili ve kahve falcılığında bu "ateşle oynama" uyarısı ve tehlikeli bir durumun varlığına işaret eder. Bu sembol aynı zamanda yok oluşun başlangıcı anlamına gelir. Yaşamınızda bir şeyin yıkımı ya da sonu geliyor. Fakat bu yok oluş hayatınıza yeni bir şeyin girişi için gerekli. Eski olanı yok edeceksiniz ki yeninin girişine yer açılsın.

Falınızın kuzeyinde sağ tarafta 4 adet beyaz renkli boşluk bulunuyor. Bunlar sizin yaşamda dolduramadığınız boşluklar, kaçırdığınız fırsatlar hatta ödeyemediğiniz borçlar anlamına gelebilir. Bir şeylerin yokluğunu hala hissetmektesiniz. Yaşamınızda eksik olan bir şeyler var ya da en azından siz bir şeylerin eksik olduğunu ya da sahip olmanız gerektiği halde bir şeylerin sizden çekip alındığını düşünmektesiniz.

Yorumlar:

bottom of page