Kahve falınız:

Kahve falınızda kuzeyde sanki uzun ve kısa resmedilmiş iki figür bir noktada buluşmuş. Bu semboller genellikle yaşamda karşılaşacağımız önemli kişiler, olaylar ya da dönüm noktalarının sembolleridir. Kaderde bir noktaya geliyorsunuz ya da kendinizi öyle bir yerde buluyorsunuz ki çok önemli bir şey yaşayacaksınız ve o günden sonra sizin için her şey eskisinden daha farklı olacak. Yolunuzun önünde yaşamınızı büyük ölçüde etkileyecek bir şey var. İyi mi kötü mü? Falınız bunu söylemiyor.

Falınızın merkezinde ise derin bir karanlık ve bu karanlığın içinde bir göz. Adeta size bakıyor, sizi izliyor. Göz sembolü kahve falcılığında izleniyor olmak, göz hapsi ya da birinin bakışlarını çekmek anlamına gelir. Bu bakışlar bazen çıplak bakışlar olabileceği gibi bazen sosyal medya profilleriniz üzerinden bakış ya da resimlerinize birinin baktığı anlamına gelir. Bir başka deyişle biri tarafından izleniyorsunuz fakat farkında değilsiniz.

Tüm bunlar yaşanırken falınızın sol tarafında kocaman bir yılan belirmiş. Bu o kadar büyük bir yılan ki falınızın batı kısmını komple işgal etmekte ve adeta bu yönü sizin hareketinize kısıtlamış. Bu yaşamınızdaki büyük bir düşman ya da engel alametidir. Batıya olan bir yolculuğunuz bir düşmanınız tarafından engellenebilir ya da bir düşman hamlesinden dolayı bir işiniz yarım kalabilir aksayabilir. Bu sembolü gördüyseniz çevrenizdeki düşmanlara dikkat etmelisiniz.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.