top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda kuzeyde sanki uzun ve kısa resmedilmiş iki figür bir noktada buluşmuş. Bu semboller genellikle yaşamda karşılaşacağımız önemli kişiler, olaylar ya da dönüm noktalarının sembolleridir. Kaderde bir noktaya geliyorsunuz ya da kendinizi öyle bir yerde buluyorsunuz ki çok önemli bir şey yaşayacaksınız ve o günden sonra sizin için her şey eskisinden daha farklı olacak. Yolunuzun önünde yaşamınızı büyük ölçüde etkileyecek bir şey var. İyi mi kötü mü? Falınız bunu söylemiyor.

Falınızın merkezinde ise derin bir karanlık ve bu karanlığın içinde bir göz. Adeta size bakıyor, sizi izliyor. Göz sembolü kahve falcılığında izleniyor olmak, göz hapsi ya da birinin bakışlarını çekmek anlamına gelir. Bu bakışlar bazen çıplak bakışlar olabileceği gibi bazen sosyal medya profilleriniz üzerinden bakış ya da resimlerinize birinin baktığı anlamına gelir. Bir başka deyişle biri tarafından izleniyorsunuz fakat farkında değilsiniz.

Tüm bunlar yaşanırken falınızın sol tarafında kocaman bir yılan belirmiş. Bu o kadar büyük bir yılan ki falınızın batı kısmını komple işgal etmekte ve adeta bu yönü sizin hareketinize kısıtlamış. Bu yaşamınızdaki büyük bir düşman ya da engel alametidir. Batıya olan bir yolculuğunuz bir düşmanınız tarafından engellenebilir ya da bir düşman hamlesinden dolayı bir işiniz yarım kalabilir aksayabilir. Bu sembolü gördüyseniz çevrenizdeki düşmanlara dikkat etmelisiniz.

Yorumlar:

bottom of page