Kahve falınız:

Kahve falınızda kuzey istikametine doğru giden kocaman ve siyah bir kütle adeta yükselir gibi falın merkezini terk ediyor. Semboller dili ve kahve falcılığında bu bazı yüklerin ve zihinsel bagajların artık sizi terk ettiğine ve rahatlayacağınıza işarettir. Geçmişten bu güne taşıdığınız bazı zihinsel ağırlıklar belki de yaşamda ilerlemenizi zorlaştırıyor ve hızınızı azaltıyor. Fakat falınızda yaşamınızın merkezini terk etmeye başlamış kocaman bir kütle var. Bu artık büyük bir şeyden kurtulduğunuzu gösteriyor.

Kahve falındaki dev kütleler ve bu kütlelerin yer değiştiriyor olması aynı zamanda tanıdık olanı geride bırakarak bilinmeyene doğru büyük bir atılım yaptığınıza işaret eder. Belki büyük bir yük taşıyorsunuz, ev taşıyorsunuz, bir bebek taşıyorsunuz ya da zihinsel anlamda büyük bir yükünüz hatta büyük bir borcunuz var. Artık bu yük kendini bırakma noktasına geliyor. Hamileyseniz doğumunuz yaklaşıyor, borçluysanız borcunuz bitiyor, bir derdiniz varsa yakında bu dertten kurtuluyorsunuz.

Tüm bunlar yaşanırken bu dev siyah kütlenin bıraktığı yerde nur gibi beyaz bir aydınlık var. Bu hem bir yarım ay hem de gülen bir ağız. Bu yükten kurtulmak yüzünüzü güldürüyor ve sizi çok mutlu ediyor. Hatta kaderde şu anda bulunduğunuz nokta için bir milat çizgisi bile diyebilirsiniz. Yukarıda kuzeyde sizi terk eden bir karanlık aşağıda güneyde ise daha aydınlık ve daha net bir bölge. Tüm bu yaşananların tam merkezinde de gülen ve mutlu olan siz varsınız. bir şey bitiyor ve onun bitişiyle yaşamınızda sizi mutlu edecek yeni bir başlangıç yapılıyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.