top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızda kuzey istikametine doğru giden kocaman ve siyah bir kütle adeta yükselir gibi falın merkezini terk ediyor. Semboller dili ve kahve falcılığında bu bazı yüklerin ve zihinsel bagajların artık sizi terk ettiğine ve rahatlayacağınıza işarettir. Geçmişten bu güne taşıdığınız bazı zihinsel ağırlıklar belki de yaşamda ilerlemenizi zorlaştırıyor ve hızınızı azaltıyor. Fakat falınızda yaşamınızın merkezini terk etmeye başlamış kocaman bir kütle var. Bu artık büyük bir şeyden kurtulduğunuzu gösteriyor.

Kahve falındaki dev kütleler ve bu kütlelerin yer değiştiriyor olması aynı zamanda tanıdık olanı geride bırakarak bilinmeyene doğru büyük bir atılım yaptığınıza işaret eder. Belki büyük bir yük taşıyorsunuz, ev taşıyorsunuz, bir bebek taşıyorsunuz ya da zihinsel anlamda büyük bir yükünüz hatta büyük bir borcunuz var. Artık bu yük kendini bırakma noktasına geliyor. Hamileyseniz doğumunuz yaklaşıyor, borçluysanız borcunuz bitiyor, bir derdiniz varsa yakında bu dertten kurtuluyorsunuz.

Tüm bunlar yaşanırken bu dev siyah kütlenin bıraktığı yerde nur gibi beyaz bir aydınlık var. Bu hem bir yarım ay hem de gülen bir ağız. Bu yükten kurtulmak yüzünüzü güldürüyor ve sizi çok mutlu ediyor. Hatta kaderde şu anda bulunduğunuz nokta için bir milat çizgisi bile diyebilirsiniz. Yukarıda kuzeyde sizi terk eden bir karanlık aşağıda güneyde ise daha aydınlık ve daha net bir bölge. Tüm bu yaşananların tam merkezinde de gülen ve mutlu olan siz varsınız. bir şey bitiyor ve onun bitişiyle yaşamınızda sizi mutlu edecek yeni bir başlangıç yapılıyor.

Yorumlar:

bottom of page