Kahve falınız:

Kahve falınızın tam merkezinde bir yuvarlak ve onu çevreleyen gizli bir çember bulunuyor. Kahve falı ve semboller dilinde bu işaret stratejik olarak hareketinizin sınırlandırıldığı bir noktaya yerleştirildiğinizi gösterir. Sizi çevreleyen ve kuşatan tuzaklar inşa edilmiş fakat yine de çembere dikkatle bakarsanız bu tuzaklardan kaçabileceğiniz alanlar mevcut. Bazen bu tuzaklar kendi bilinçaltınız ve düşünceleriniz tarafından oluşturulmuş olabilir. Kendinizi kapana kısılmış hissediyorsanız kapana kısılırsınız.

Bu çemberin dışında yine bir çember gibi çizilmiş ve içi dallarla dolu gibi beliren karanlık bir alan var. Bu alan sizin engellenen hareketleriniz ve yaratıcılığınıza atıfta bulunur. Belki bir yöne doğru hareket etmek istiyor fakat bir türlü bunu yapamıyorsunuz. Çünkü hareket öncesi aşılması gereken engeller veya halledilmesi gereken işler var. Tıpkı güzel bir yola geçmeden önce geçilmesi gereken çamurlu bir yol gibi.

Sol tarafta adeta birbirine paralel 2 kısa yol ve bu yollar bir çembere varıyor. Daha doğrusu varamıyorlar çünkü yolların ucu kapalı. Ayrıca bu yollar merkezdeki çemberi çevreleyen karanlığın bittiği yerde başlıyorlar. Falınız size bir yol sunulacağını fakat bu yolun bazı engelleri aştıktan sonra ortaya çıkacağını söylüyor. Yine de yolların ucu kapalı, bu çıkış yolunun sonunda da bir engelle karşılaşacağınızı gösterir. Bu engeli aşıp aşamamak size kalmış.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.