top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinde bir yuvarlak ve onu çevreleyen gizli bir çember bulunuyor. Kahve falı ve semboller dilinde bu işaret stratejik olarak hareketinizin sınırlandırıldığı bir noktaya yerleştirildiğinizi gösterir. Sizi çevreleyen ve kuşatan tuzaklar inşa edilmiş fakat yine de çembere dikkatle bakarsanız bu tuzaklardan kaçabileceğiniz alanlar mevcut. Bazen bu tuzaklar kendi bilinçaltınız ve düşünceleriniz tarafından oluşturulmuş olabilir. Kendinizi kapana kısılmış hissediyorsanız kapana kısılırsınız.

Bu çemberin dışında yine bir çember gibi çizilmiş ve içi dallarla dolu gibi beliren karanlık bir alan var. Bu alan sizin engellenen hareketleriniz ve yaratıcılığınıza atıfta bulunur. Belki bir yöne doğru hareket etmek istiyor fakat bir türlü bunu yapamıyorsunuz. Çünkü hareket öncesi aşılması gereken engeller veya halledilmesi gereken işler var. Tıpkı güzel bir yola geçmeden önce geçilmesi gereken çamurlu bir yol gibi.

Sol tarafta adeta birbirine paralel 2 kısa yol ve bu yollar bir çembere varıyor. Daha doğrusu varamıyorlar çünkü yolların ucu kapalı. Ayrıca bu yollar merkezdeki çemberi çevreleyen karanlığın bittiği yerde başlıyorlar. Falınız size bir yol sunulacağını fakat bu yolun bazı engelleri aştıktan sonra ortaya çıkacağını söylüyor. Yine de yolların ucu kapalı, bu çıkış yolunun sonunda da bir engelle karşılaşacağınızı gösterir. Bu engeli aşıp aşamamak size kalmış.

Yorumlar:

bottom of page