Kahve falınız:

Kahve falınızda kocaman bir kütle falın merkezinden dışına doğru süzülüp gider gibi resmedilmiş. Sanki bir şey yaşamınızın merkezindeydi fakat artık değil. Kahve falı ve semboller dilinde bu bir nevi ayrışma ya da ayrılma olabilir. Bir şeylerden vazgeçiyor ya da bir şeyi artık bırakıyorsunuz. Zihinsel bagajlarınız ya da size yük veren her şey ya da dertleriniz sorumluluklarınız hatta büyük borçlarınız. Bir şeyden kurtulmaya başlıyorsunuz.

Fakat, bu kara kütlenin hemen sağında sanki onun fincandan düşmesini engeller gibi duran kalın ve siyah bir çizgi var. Sanki siz bir şeyden kurtulmak istiyor hatta kurtuluyorsunuz fakat bu ağırlığın yaşamınızdan çıkmasına izin vermeyen biri ya da bir şey var. Adeta onun yolunun önünde çıkışını engeller gibi ayakta ve güçlü bir şekilde durmakta. Kütle yaşamınızdan çıkmak ya da çıkmamak arasında bir noktada öylece asılı kalmış. Ya gidecek ya da orada duracak.

Bu kara kütlenin hemen solunda birbirinin tam zıttı ve yansıması gibi duran biri siyah diğeri beyaz iki hilal var. Sanki kütlenin bıraktığı boşlukta beyaz bir hilal nur gibi parlamaya çalışırken siyah olan onun üzerine kapaklanmış parlamasını engelliyor. Semboller dili ve kahve falında bu mutlu olmanızı istemeyen kişilerin ya da yaşamınızda mutluluğunuza izin vermeyen faktörlerin işaretidir. Siz mutlu olmak istedikçe biri engel koyuyor.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.