top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir erkek suratı kuzeye doğru kayar gibi resmedilmiş. Bu erkeğin suratın tam güneyinde açılmış bir alanda bir yarım ay var. Şu sıralarda bir erkekle ilgili bir mesele sanki bir tarafa atılmış ya da artık yaşamınızın merkezinden çıkmaya başlamış. Bu erkekle ilgili mesele yüzünden yaşamınızda bir sayfa kapanıp yeni bir sayfa açılıyor.

Falın kuzeyinde kaos ve karmaşa belirtisi olan işaretler ve semboller var. Havada asılı bir taş ve uçan objeler. Bunlar kahve falı ve semboller dilinde askıya alınmış işlerin işaretidir. Bir şeyler sürümcemede bırakılmış sanki bir işin olması aslında başka bir işin olmasına bağlı. Diğer iş olursa sürümcemede kalan işleriniz de olacak. Şu anda beklemede kalmak önemli kararlar vermekten daha mantıklı.

Fincanın sağında bir yılan aynı zamanda S harfine benziyor. Fakat bu yılan sokamamış sanki sırtını dönmüş gitmekte. bir düşman size zarar vermeyi denemiş bir hamle yapmış fakat başarısız olmuş ve gidiyor. Fakat bir çember üzerinde ve çemberin ucu yine size geliyor. Bu düşman her kimse çekip gidecek fakat size tekrar uğrayacak ve bir hamle daha yapacak. Bu seferki hamlesinde başarılı olur mu olmaz mı bu kendinizi nasıl savunacağınıza bağlı.

Yorumlar:

bottom of page