top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde sanki fincanın dibine oturmuş gibi duran bir karanlık var. Bu sembol iç dünyanızdaki korkularınızı ve yanılsamalarınızı temsil eder. Duygusal sıkıntıya yol açan iç dünyanıza ittiğiniz duygular bazen gün yüzüne çıkıyor kendinizi bu duyguların etkisi altında hissediyorsunuz. Fakat, kahve falınızın dibi sanki gölgede kalmış adeta sizin için karanlıkta ve ışıksız kalmayı temsil ediyor gibi.

Bu karanlığın içinden çıkan yollar var fakat bazı yollar beyaz bazıları ise karanlık. Bu semboller size sunulan seçenekler hakkında dikkatli olmanızı önerir. Size fırsat gibi sunulan bazı teklifler sizi çıkmaza sokabilir. Fakat yine de her teklife olumsuz yaklaşmamanız gerekiyor. Bazı teklifler çok olumlu ve size büyük menfaat sunuyorlar.

Falınızda aynı zamanda güneye inen merdivenler var. Falcılıkta ve semboller dilinde sizi güneye davet eden her şey bazen güney istikametine yapılacak yolculukların sembolü olabileceği gibi bazen bulunduğunuz mevkiden daha düşük seviyeye götürecek kapılardır. Size fırsat gibi sunulan bir şeyi teklif ederseniz belki de kendinizi olduğunuz seviyeden daha aşağı inmiş bir yerde bulacaksınız, dikkatli olun.

Yorumlar:

bottom of page