top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinde ana rahmine yeni düşmüş bir bebek sembolü var. Kahve falı ve semboller dilinde her ne kadar bu sembol hanede hamilelik habercisi olsa da bazı kişiler için yaşama yeni girmiş küçük bir işaret sembolüdür. Bazen yeni bir fikir, yeni bir oluşumun başlangıç noktası hatta ilham. Eğer ilgilenilirse büyüyecek aksi taktirde olduğu gibi kalacak.

Bu sembol aynı zamanda ufacık bir daire içerisine hapsolmuş fakat oraya bir ışık vurmakta. Sanki çok ufak da olsa bir şey ya da bir fikir gün yüzüne çıkmış ya da bir şey birilerinin dikkatini çekmiş, belki de gizli olan açığa çıkmış. Bu sembolün hangi anlamının sizin için geçerli olduğunu yalnızca siz bilebilirsiniz. Ufak fakat çok büyük büyüme potansiyeli olan bir şey artık sizin için görünür durumda.

Falınızda aynı zamanda merkezi çevreleyen çok fazla karanlık var. Bu çevresel faktörlerin hareketlerinizi ya da yolculuklarınızı sınırlandırdığının işareti bir semboldür. Ne zaman bir şey yapmak ya da bir yere gitmek isteseniz çevresel faktörler tarafından sınırlandırılıyorsunuz. Özellikle kuzey istikametinde bu karanlıktan çok miktarda var. Bu sizden daha yüksek rütbede birinin bir işe "hayır" dediği anlamına gelebilir.

Yorumlar:

bottom of page