top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinden kopup sola doğru kaymış gibi duran kocaman bir kütle ve onun bıraktığı iz belirmiş. Kahve falı ve semboller dilinde bu bir yıkım ve karmaşa döneminden çıkışın sembolüdür. Kader sizden bir şeyi almış ve giden bir şeyin ardından yenisinin girişine yer açılmış. Bu tıpkı yeni bir bina dikmek için eskinin yıkılmasına benzer. Bir bitiş ve başlangıç arasında noktadasınız. Eskiyle vedalaşmış ve yeniyi kucaklamayı bekliyorsunuz.

Bu sembolün hemen sağ tarafında beliren dağların zirveleri var. Orada 3 farklı dağ ve bu dağların zirvesi. Bu sayı sizin için bir şey ifade ediyor olmalı. 3 kişiyi ilgilendiren bir durum ya da 3 farklı hedef gibi. Bunun da yaşananlarla ve elinizden giden bir şeyle çok yakından ilgisi var. Bir şey daha önce yaşamınızda varmış fakat artık yok. Belki üzülmüşsünüz fakat üzülmenize gerek yok çünkü size yenisi verilecek.

Sol tarafta batı yönünde ise belirgin bir şekilde çizilmiş siyah bir duvar onun yanında adeta içinden ışık çıkar gibi açılmış bir kapı. Sanki bir yandan engelleniyorsunuz fakat bir yandan da bir yöne doğru çağırılıyorsunuz. Her ne kadar bir işiniz engelleniyor olsa da şu anda sizin için bir çıkış kapısı sonuna kadar açılmış. Belki de tamam ya da devam seçenekleri arasında kalmışsınız.

Yorumlar:

bottom of page