top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın tam merkezinde çok belirgin bir göz var. Sanki bu göz sadece size odaklanmış bakıyor. Fakat bu bakışlar iyi bakışlara da benzemiyor. Ya nazara geliyorsunuz ya da biri sizi dikkatle izliyor, takip ediyor ve size karşı bir hamle yapmayı planlıyor. Bu göz öyle bir belirmiş ki sanki içi kan ağlıyor biri bir şeyden dolayı intikam almak istiyor.

Falınızın merkezinde bu gözün dışında hapis sembolü olan bir çember var. Fakat çember her ne kadar bir alanı hapsediyor gibi dursa da 2 adet çıkış yolu açık bırakılmış. Bu sembolü gören kişiler genellikle kendilerini bir durumda hapsolmuş ve tüm çıkış yolları tükenmiş hisseden kişilerdir. Fakat sizin için 2 çıkış yolu yani 2 farklı çözüm var. Bunları yalnızca çıkış yolunu aramaya karar verirseniz bulacaksınız.

Merkezdeki bu sembolleri çevreleyen çok kalın bir çember ve bu çemberin içinde dallara benzeyen desenler var. Bunlar yaşamınızdaki tüm çevresel faktörleri temsil ediyor. Bu kalın çember ve içindeki desenler o kadar yoğun belirmiş ki sanki size çok fazla baskı yapılıyor bazı işleriniz engelleniyor. Özellikle de kuzey yönünde neredeyse aralarında hiçbir boşluk bırakılmamış gibi beliren bu desenler belki de kuzeye giden bir yolu ya da kaderde yükselmenizi engelleyecek ya da baskılayacak bazı durumlara işaret eder. Sanki kuzeye gidemiyorsunuz ya da terfi edemiyorsunuz. Aslında kuzeyde sizin için belirmiş 3 yol var fakat o yollara varabilmek için aşmanız gereken engeller var.

Yorumlar:

bottom of page