Kahve falınız:

Kahve falınızın tam merkezinde çok belirgin bir göz var. Sanki bu göz sadece size odaklanmış bakıyor. Fakat bu bakışlar iyi bakışlara da benzemiyor. Ya nazara geliyorsunuz ya da biri sizi dikkatle izliyor, takip ediyor ve size karşı bir hamle yapmayı planlıyor. Bu göz öyle bir belirmiş ki sanki içi kan ağlıyor biri bir şeyden dolayı intikam almak istiyor.

Falınızın merkezinde bu gözün dışında hapis sembolü olan bir çember var. Fakat çember her ne kadar bir alanı hapsediyor gibi dursa da 2 adet çıkış yolu açık bırakılmış. Bu sembolü gören kişiler genellikle kendilerini bir durumda hapsolmuş ve tüm çıkış yolları tükenmiş hisseden kişilerdir. Fakat sizin için 2 çıkış yolu yani 2 farklı çözüm var. Bunları yalnızca çıkış yolunu aramaya karar verirseniz bulacaksınız.

Merkezdeki bu sembolleri çevreleyen çok kalın bir çember ve bu çemberin içinde dallara benzeyen desenler var. Bunlar yaşamınızdaki tüm çevresel faktörleri temsil ediyor. Bu kalın çember ve içindeki desenler o kadar yoğun belirmiş ki sanki size çok fazla baskı yapılıyor bazı işleriniz engelleniyor. Özellikle de kuzey yönünde neredeyse aralarında hiçbir boşluk bırakılmamış gibi beliren bu desenler belki de kuzeye giden bir yolu ya da kaderde yükselmenizi engelleyecek ya da baskılayacak bazı durumlara işaret eder. Sanki kuzeye gidemiyorsunuz ya da terfi edemiyorsunuz. Aslında kuzeyde sizin için belirmiş 3 yol var fakat o yollara varabilmek için aşmanız gereken engeller var.

EKSTRALAR

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

Yorumlar:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.