top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde zirvesi belirgin beyaz renkli fakat oldukça silik bir dağ var. Bu sembol şu anda yaşamınızın merkezinde bir zirve noktaya odaklandığınızı gösterir. Gözünüzü adeta zirveye dikmişsiniz. Fakat semboller dili ve kahve falında silik beliren her şey hala bize uzak olanların simgesidir. Bir başka deyişle hayallerinize bakıyorsunuz fakat hayallerinizden hala çok uzaklardasınız. Çok fazla yol almak, çok çalışmak zorundasınız.

Merkezdeki dağın kuzeyinde adeta kara dumanlar gibi tüten bazı semboller var. Bunlar negatif anlam içeriyorlar. Bazı olumsuz durumlar şu anda yaşamınızda cereyan etmekte. Adeta kara bulutlar etrafınızda toplanmış. Bu semboller falınızın kuzeyinde belirmiş. Başınızdaki bu kara dumanlar ya kuzeye yapacağınız bir yolculukla ilgili ya da yükselmeniz veya terfi etmenizle ilgililer. Bu soruların mutlaka aşılmaları gerekiyor.

Yine falınızın kuzeyinde kocaman 2 kaya parçası sanki düştü düşecekler. Bunlar başınıza henüz gelmemiş belalar ya da uğraşmanız gereken meseleleri temsil ediyor. 2 büyük mesele var. Bu meselelerden ya haberdarsınız ya da henüz haberdar değilsiniz fakat yakın zamanda haberdar olacaksınız. Bu iki meseleyi çözüme kavuşturmadan yaşamda ilerleyemezsiniz.

Yorumlar:

bottom of page