top of page

Kahve falınız:

30.png

Kahve falınızın merkezinde bir yuvarlak ve bu yuvarlağın içinde bir çukur var. Bu yaşamda bir çıkmaz noktasına vardığınızın alametidir. Dönüp dolaşıp aynı yere geliyor kendinizi aynı noktada buluyorsunuz. Kahve falında ve semboller dilinde karanlık içindeki çukurlar aynı zamanda tuzak ya da kapana kısılma işaretleri olabilirler. Bu sembolü gördüğünüz zaman dikkatli olmalısınız.

Falınızın tam solunda yan yana iki karartı bulunuyor. Kahve falı ve semboller dilinde bu işaret yüz yüze gelmenin ya da birleşmenin sembolüdür. Uzun bir yolu gidip biriyle yüz yüze gelmeniz, konuşmanız ya da bir toplantı yapmanız da bu sıralarda mümkün. Semboller dilinde bu sembol aynı zamanda çift çizgi sembolüdür ve aranan aşkı bulmaya da işaret edebilir.

Falınızda aynı zamanda merkezdeki çemberi gölge gibi çevreleyen fakat daha az koyulukta bir tabaka var. Semboller dilinde ve kahve falında bu gölge işaretidir. Yaşamınızda hemen bitişiğinizde bulunan, sizi rahatsız eden istemediğiniz bir parçanızla ilgilidir. Bazen bu sembol netlik kazanmamış durumları ya da gizlenmiş işleri temsil eder. Belki de sizi korkutan bir gizlilik. bir şey yakınınızda, varlığından haberdarsınız fakat tam olarak ne olduğunu bilmiyorsunuz.

Yorumlar:

bottom of page